Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám ezt a hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a hatalmas félelmet legyőzni magamban a nők irányába?

Figyelt kérdés
Már 24 éves is elmúltam de semmilyen kapcsolatban sem kerültem az elmúlt években a nőkkel. Beszélgetni sem tudok velük és szorongok a közelükben. Nem érzem komfortosan magamat, ha a közelemben vannak, ha pedig hozzám szólnak akkor szinte el is szégyellem magamat és elpirulok. Éveken keresztül még a mai napig is azt mondogatom magamnak,hogy kevés vagyok hozzájuk, nem vagyok méltó a nőkhöz. Ez odáig fajult,hogy szexuális vágyam sincsen. Az erekcióval is hatalmas problémák vannak és hiába nem maszturbáltam 4 hónapig egyáltalán nem javult a merevedésem. Hiszen önkielégítés közben is csak arra tudtam gondolni,hogy kevés vagyok hozzájuk és csak megszégyeníteném magamat hiszen nem lettem nagy mérettel megáldva sajnos.

2022. ápr. 20. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a méret dolgot felejtsétek már el könyörgöm!


Voltam olyan pasival akinek kb 12-13 centis farka volt, de világi nagy cirkuszt tudott vele csinálni.

A méret önmagában kevés! Kell hozzá személyiség!


Ne rettegj annyira a nőktől!

Mi is emberek vagyunk, nem szörnyek!

Nem is kell tökéletesnek lenned ahhoz, hogy valaki kedveljen.

Legyél önmagad akkor is, amikor egy szép lány közelében vagy!

Ő sem több senkinél.

2022. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

"Mi is emberek vagyunk, nem szörnyek!"


Hátizé...:DDDD


"Legyél önmagad akkor is, amikor egy szép lány közelében vagy!"


Inkább ne...:DDDD


"Ő sem több senkinél."


Ez sincs feltétlenül így...:DDDD

2022. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem mindig is levegőnek néztek a nők. Bárhová is kerültem az életben.
2022. ápr. 20. 16:18
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindenkit pont ugy kezelnek, ahogy o tekint sajat magara. Te pont azon tustenkedsz, hogy a nok a kozeledben nehogy veletlenul hozzadszoljanak, mert menten szornyethalsz. Neked pont megfelel a levego statusz. Csak igy meg sosem lesz csajod. A pszichologus ellen milyen kifogasod van? Mert tuti van, ha meg nem jutottal odaig, hogy jarjal oda.
2022. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Talán csak a lustaság lehet a kifogásom. Jobban félek attól,hogy szembe kell néznem a félelmeimmel és meg kell osztanom.
2022. ápr. 20. 16:56
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellett volna téged "nem levegőnek" nézni?
2022. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan lennel felnott ferfi, ha nem mersz onmagaddal szembenezni? Regen nem hiaba voltak a beavatasi szertartasok, menj fiam, hozz egy trofeat. Embert probalo feladat volt, ahol az ifju bar legyozott egy vadallatot, de leginkabb onmagat a kepessegeit es a hatarait ismerte meg. Mikozben meg legyozte a felelmet is az ismeretlentol, az onallatas teren is elolepett es harci tapasztalatra is szert tett. Onnantol mar ferfinak tekintette mindenki, aki meg tud elni, meg tudja vedeni a csaladjat, es nem fel semmitol. Mintha nalad kimaradt volna a ferfiva valas komplett folyamata. Nem, nem a 18 szal gyertya elfujasa volt az.
2022. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

1 es hozzászóló.

De jó lenne, ha minden nőre az vonatkozna amit írtál.

Te nő vagy, és te pontosan ezért, nem látod át ezt a helyzetet.

Tudod, hogy ma a nők megközelíthetetlenek????

Tudod, hogy ha egy nő csak egy picit is szebb, és csinosabb, az nem fog szóba állni csak magas, vezető beosztású férfival ?????

Tudod te azt, hogy minden esetben a nő dönt ??????

Tudod te azt, hogy akinek nincs szuper munkahelye, szuper fizetéssel, az labdába sem rughat??????

Tudod te azt, hogy ma csak a nagyon szép, csinos, sármos férfiaknak jut nő ??????

Tudod te azt, hogy pici túlsúllyal, pici pocakkal, ritkuló hajjal, szinte leköptök bennünket ?????


Na ugye, hogy ezeket nem tudtad. Akkor most okosabb lettél.

"Nem kell tökéletesnek lenned ahhoz, hogy valaki kedveljen. "


Drága kicsi csillagom.

Akkor sajjos fel kell, hogy világosítsalak.

Ma CSAK A TÖKÉLETES, hibátlan, jóképű, kifejezetten szép arcú, sármos, kisportolt testalkatú férfiak kelnek el.

Túlsúly nem lehet egy deka se.

Ha 50-55 körül vagy, nehogy megpróbálj őszülni, mert a kutya rád nem néz. Az már bűn.

A hajad legyen jó dús, még 55 évesen is. Mintha 20 lennél.


Drága csillagom. Hidd el, hogy ez a valóság. Ezért van iszonyatosan sok magányos férfi. 10 magányos emberből 8 biztos, hogy férfi.

Hát így áll most a világ drága!!!

2022. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit egyetértek a 8-assal, nem mindenben, de igaza van.

Én máshonnan közelítem meg. Vagyis onnan indul az élet rendebtétele egy pasinál, hogy kezdjen el egzisztenciálisan sikeres lenni akarni. És ha elindul felfelé a ranglétrán az élet bármely területén, autómatikusan lerí róla hogy sikeres ember. Ezt pedig a szép lányok kiszagolják nagyon ügyesen.

1. Ezért nem szabad még egzisztencia nélkül megnősülni, mert 10 évvel később, ha sikeressé válik egy pasi, rögtön 500 szebbnél szebb nő fogja körülrajongani, na és ezekből egy párat fel fog próbálni az addig csak álmodozó pasi. És ez realitás.

2. És ha van zsé, nem kell ész nélkül elkölteni minden hülye külsőségre.


Hidd el kérdező, hogy indulj el magadat rendbetenni, a többi utána magától jön.


És ha ágyba kerülsz valamelyikkel, két dologgal ne foglalkozz :

1. Hogy te mikor élvezel el. (úgyis megoldja a lány, hogy újból harcképes legyél, amikor neki kell)

2. Veled mi történik, hanem élveztesd a lányt szanaszéjjel, 17x úgy, hogy még meg se dugtad, de ő tépje szét a kispárnát. Ha ez sikerül, akkor biztosan lesz "legközelebb" sokszor.


Ne legyél olyan, mint az össze többi tömegpasi, légy különleges. De ne a 30e Ft-os sportcipőddel akard, mert ugyanaz van a tömegpasikon.


Függetlenül attól, hogy pénzt leső szép lány vagy sem, de a kedvesség, udvarias ráfigyelés, gyengéd közeledés, finom beszélgetés bármiről minden NŐ-nek imponál. És ne a neten kezdj isemrkedni akarni, felejtsd el ez a "ráírtamnemválaszolt" tömegmaszlagot.


Hát sok sikert, én így tudtam hozzásjárulni a talán rendbejössz-höz.

2022. ápr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

9 es. Cuki vagy. 😀😃😄


Én a 8- aska vagyok, és tetszett a hozzászólásod. Teljesen egyetértek mindennel.

Még azzal is, hogy az ágyban pl az sem baj, ha nekem nem is lesz orgazmusom, de a nő az mindenképp legyen maximálisan kielégítve.

Ez a kulcsa mindennek.

Tudod hol van a bökkenő???


A helyzet az, hogy én egy 50+os férfi vagyok, teljesen jó egzisztenciával. Jó anyagi körülményekkel, saját lakással, jó megjelenéssel, átlagos férfias testalkattal.

Nem dohányzom, nem iszom, és azért csúnya sem vagyok. Na jó, nem Georges Klúni, de nem vagyok rossz.

Jó a testtartásom, minden nap futok.

Nincsennek sallangok. Se kutya, se macska, se velem élő gyermek, vagy szülő.

Több jót már nemnis mondok, mert sokan azt hinnék, hogy hazudok.

Egyetlen egy hibám van, amennyiben ez hiba.:

Nagyon tudok szeretni, bújós tipus vagyok, nem csalok meg senkit, mindig mindenben a nő az első, még az ágyban is.


És képzeld. Na most jön a lényeg.:

Még így sem találok egy normális átlagos, jó megjelenésű aranyos kis nőt immáron 2 éve.


Na ehez mit szólsz? Most jól föladtam a leckét igaz?

8#

2022. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!