Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejjebb adtam az igényeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeket, esélyt adtam olyanoknak, akik nem tetszenek, tudatosítottam magamban, hogy mennyit érek. Mégis undorodom tőle?

Figyelt kérdés

Lejjebb adtam a igényeket külső és belső téren is, és tudatosítottam magamban, hogy semmit se érek, és sose fogok tetszeni egy normális kinézetű, jó humorú, intelligens, extrovertált embernek sem, akárhogy erőlködöm.

Így hát maradtak a kis szerencsétlenek, akiktől kapok elég figyelmet, törődést (mert nekik sincs másnál esélyük), viszont mivel tőlük kapom, nem tudom értékelni. Nem szívesen írok vissza nekik, a velük való találkozást nem várom, utálok is rá készülődni, utálom, ha adnak valamit és azt meg kell köszönni.


2023. dec. 20. 17:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Fordulj szakemberhez.

Ha te is egy szarnak tartod magad, miért gondolod, hogy más máshogy fog vélekedni? Ezzel a hozzáállással esélyed sincs egy normális élethez, nemhogy egy párkapcsolathoz.

Kúráld ki magad az önutálatból, aztán majd utána elkezdheted az életet.

2023. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amikor nem tartottam egy darab szarnak magam, akkor miért nem jött senki? Erre sose tud senki se válaszolni.
2023. dec. 21. 07:05
 23/28 A kérdező kommentje:
A #20-as jól leírta. Évek teltek el a barátnőim első kapcsolatainak létrejötte óta. Azóta egy kivételével mindnek új párja van. Többször voltak "szerencsesek", és itt még nincs megállj: több embernek tetszenek is. Akik engem akartak, azok közül egyik se lehetett volna vállalható. A suliból egy igénytelen fiú, aki depressziós volt és másokra rátelepedett mindig. A munkahelyemről egy leszbikus lány a gyárból (én nem vagyok se leszbikus, se biszexuális), aki ha fiú lett volna sd kellett volna, mert igénytelen volt, elhízott, büdös, és nagyon buta (gyári munkás), fogalmazni se tudott rendesen. És most van egy fiú, akinek annyi a személyisége, hogy rendes. Lehet tetszettem másnak is, nem tudom, nem vettem észre. Akik bejöttek, azok felé meg csak én voltam érdeklődő, őket nem érdekeltem láthatólag. Pécsi karácsonyi vásárban is szerelmesen andalgó párok tömkelege, a Siófoki óriáskeréken is turbékoló galambok, baráti társaságomban is csak én vagyok szingli. Persze, nyugtatgathatom magam olyanokkal, hogy biztos mindenkinek szar a kapcsolata. De ez így nem igaz.
2023. dec. 21. 07:14
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Látszik hogy görcsösen minden áron akarod a párkapcsolatot azért nem jön össze.
2023. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24: Ebben így semmi konstruktív nincs. Persze, hogy rá van görcsölve. A legtöbben rá lennének, ha ennyire nem jönne össze. Azért ez nem egy Ferrari vagy egy luxusnyaraló, amid ha soha nem lesz, könnyen elengeded...

A kérdező nevében nem nyilatkozhatok, de én megjegyezném, hogy volt, amikor egyáltalán nem is foglalkoztam a témával, kb. kisebb gondom is nagyobb volt. Eredmény: pontosan ugyanaz, mint rágörcsölve. Tehát semmi, max. valami számomra kicsit sem tetsző/vonzó jelölt.

2023. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Feleslegesen hülyíti a szerencsétlen lúzereket miközben ő is tudja hogy ebből így semmi nem lesz.
2023. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25, már hogy ne lenne eredmény? Amikor nem görcsöltél rá, nem rontottad el a saját napjaidat a tehetetlenkedéssel. Azért ez valami!


Kérdező. Menj pszichológushoz. Tele vagy frusztrációval, megkeseredéssel, önutálattal stb... Rottyon az önbecslésed, önértékelésed.

Ne azért fordulj szakemberhez, mert attól majd párod lesz, hanem azért, hogy normálisabb életed legyen. Egész nap acidban fürdőzni ugyanis nem túl egészséges.

2023. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk mivel kiírta ezt a kérdést abból legalább látszik hogy érzi ez így nem helyes
2023. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!