Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam így lejjebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam így lejjebb az igényeket?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok a baráti társaságomban is van egy fiatal csinos vonzó nő, 25 év körüli és a munkahelyen is általában nagyon szeretnek ezek a nők, ölelgetnek, puszilgatnak de csak barátként tekintenek rám nyilván. Egy duci korombeli nővel randiztam valamelyik nap. Folyamatosan azt éreztem, hogy ez nem olyan vonzó mint a 25 éves csinos kolléganőm egyszerűen nem éreztem azt amit nála nincs meg az a fiatalság, az a csinosság, az a szép alak. Egyszerűen ha ilyen nők vesznek körül ráadásul ölelgetnek meg puszillgatnak is csak úgy spontán, mert nagyon kis cuki vagyok szerintük, akkor hogyan adjam lejjebb az igényeket?
2023. okt. 24. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy cukinak tartanak, inkább szánalmas a csajozást tekintve, mint aranyos. Akkor lenne aranyos és akkor lehetne ebből kiindulni, ha mint férfi viszonyulnának hozzád így. A te korosztályodban is találhatsz olyat, aki tetszik, nem csak duci nők vannak a 40-es felhozatalban.

Illetve, azt is jó lenne tisztáznod magadban, hogy milyen jellegű kapcsolatot szeretnél!? Csak szex vagy tartalmasabb, hosszútávú? Nagyon nem mindegy!

2023. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy, maradj egyedül.
2023. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én itt most csak a külsőségeket látom. "Duci, korombeli nő" VS."25 év körüli, fiatal vonzó nő". Ismered egyáltalán bármelyiküket is? A 25 éves csajjal beszéltél 5 mondatnál többet, vagy csak azt látod, hogy csini "friss hús"? A randiról a másik csajjal meg nem is írtál semmit. Jól kijötetek? Tudtatok együtt poénkodni/nevetni? Megvolt az összhang? Vagy te csak egy pitsát akasz magad mellé, akivel villoghatsz?
2023. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért vagyok lepontozva, de nem lehet lejjebb adni az igényeket külsőt illetően hiszen nem tudod irányítani ki tetszik meg! Esetleg hasznos ha ismerkedsz és hátha előtör valakivel a kölcsönös vonzalom. A kolléganők kedvelnek, de nem férfiként tekintenek rád, úgyhogy hiába reménykedsz, nem fognak veled kapcsolatban lenni.
2023. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyan adjam így lejjebb az igényeket?"

Miért akarod lejjebb adni az igényeket?

2023. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

40 évesen vagy cuki a 25 évesek körében? Akik kollégák? Ajjaj...

Ha nem vonz a kövér nő, ne járj vele, minek. Neki se jó. De te sem vagy már friss, szóval hogy lenne egy ugyanennyi éves nő fiatalnak látszó?

2023. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

"Nem tudom miért vagyok lepontozva, de nem lehet lejjebb adni az igényeket külsőt illetően hiszen nem tudod irányítani ki tetszik meg!"



Ennek ellenére itt a feministák mindig rá akarják kényszeríteni a pasikat a tehén nőkre.

2023. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez pont olyan, mint amikor a pattanásos kamaszlány vízilabdázókról álmodozik. Érdemes a realitás talaján maradni és akkor kisebb az esélye a pofára esésnek, esetleg nagyobb az esélye, hogy a megfelelő embert találod meg.
2023. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

8


Nő vagyok és feminista is, de a két nemet egyenlően kezelem pontosan amiatt.


A "nők" akkor mégse feministák, hanem antifeministák (?).

2023. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem az "igények leadása" az, ha olyasvalakivel vagy, akivel tényleg szívesen töltesz időt, legyen ő 80 kilós molettebb nő, vagy egy 50 kilós plázacica (persze a kettő nem zárja ki egmást). Neked az egyetlen problémád,hogy nem társat keresel, hanem valakit, akivel lehet villogni mások előtt. Mondd, hogy nincs igazam.
2023. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!