Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról állításról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról állításról, amit itt sokszor mondanak, hogy "ad lejjebb az igényeket", valóban lejjebb lehet adni az igényeket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy csak a nőket szolgálja ez is mert érdekes módon itt csak a pasiknak írják, h jó lesz nekik a duci nő is. Ellenben egy nőre nem lehet megjegyzést tenni, túl magasak az elvárásai.
2023. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én akkor találtam meg az igazit, aki már a férjem, családunk van, amikor pont hogy feljebb vittem az igényeimet. Előtte mindig alkalmazkodtam, és úgy voltam vele, úgysincs tökéletes, én sem vagyok az, stb. Aztán mégis összeszedtem azokat a dolgokat, amikben nem akartam engedni, rájöttem, hogy magamat is nagyon alábecsültem. Az elvárások igenis hozzájárulnak ahhoz, hogy ne menjen tönkre a kapcsolat. Ha nincs olyan, amit meg kell tűrni, akkor kevesebb a konfliktus is. Csak az a nehéz, hogy ez oda-vissza meglegyen. A másik se adjon lejjebb, és neki is pont megfelelj.
2023. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Az a különbség kedves egyes, hogy a nők magas elvárásait meg tudják ugrani elég sokan, tehát van miből válogatni még így is. De ha esetleg mégsem, akkor sem siránkozással és a világ okolásával töltik a szabadidejüket, mint ahogy az a férfiak többségére jellemző.


Szóval TÚL magas igénye maximum annak van, aki emiatt már évek óta nem talál párt.

2023. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem értek egyet ezzel az állítással, mert lejjebb lehet adni az igényeket, de azáltal csak magadat és a partneredet csapod be.


Mérlegelni kell, hogy mi az, amiből nem vagy hajlandó engedni, tudni kell kompromisszumot kötni és alkalmazkodni egymáshoz, ugyanakkor irreális elvárásokat sem szabad támasztani másokkal szemben.


Megalkudni azonban nem érdemes csak azért, hogy ne legyél egyedül!

2023. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Én azt mondanám, hogy a többségnek inkább át kéne formálnia az igényeit.


Ez azzal IS jár, hogy az ember önismerete rendben van és tudja, hogy mire vágyik igazából, mitől lesz neki jó egy társ. (Pl. a 120 kilós, rossz szocializációjú incelnek nem lesz egy társasági, folyton sportoló topmodell a tökéletes partner, hiába hiszi ezt. De, egy szürke kisegér, átlagos viselkedésű nő sem fog megfelelni egy sikeres, sportos és helyes üzletember mellett.)

Ehhez jön még az, hogy az ember húzhatja feljebb és lejjebb is magát. Sportolhat, kereshet más munkát, más társaságot, szerezhet élményeket, önbizalmat, stb.


A következő résszel viszont nem leszek népszerű és gondolom majd megsoroznak a pirossal: A környezetemben azért látok furcsa dolgokat, ahol tényleg át kéne dobni az elvárásokat.

Ahhoz képest, hogy állítólag rengeteg az incel és magasak a férfiak elvárásai, ezt a környezetemben szinte egyáltalán nem látom. Sőőőt, rengeteg férfi konkrétan bármivel beéri, mivel sokszor nem találnak senkit. Így felmennek tinderre vagy kimennek a való életbe ismerkedni és amint valaki kedves velük, elkezdik megkedvelni. Aztán összejönnek. Aztán pár hónap vagy év múlva szépen leesik nekik, hogy ők nem is ilyen nőre vágytak, nem is passzol hozzájuk, csak ez jutott. Értelemszerűen ezekből mindkét félnek szörnyű kapcsolat lesz.

A női rész meg az itt valóban nem népszerű szöveg: Egyre több nőnek tényleg irreálisan elszálltak az elvárásai. Érthető a dolog azért, mert felmennek tinderre és pár nap múlva már ott lesz mellettük egy top pasi. Aztán jön a koppanás, hogy csak szexet akart. De, mivel elérhetőnek látják már az ilyen kategóriájú pasikat, az elvárások megmaradnak ezen a szinten, viszont cserébe nagyjából semmit sem tudnak nyújtani azonkívül, hogy nőneműek.

Szóval, mivel a 2 nem így nyomja egyre többször, teljesen érthető, hogy miért van egyre több csalódott és megkeseredett ember a társkeresési piacon.

2023. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"Érthető a dolog azért, mert felmennek tinderre és pár nap múlva már ott lesz mellettük egy top pasi. Aztán jön a koppanás, hogy csak szexet akart."



Én elhiszem hogy erről álmodoznak, erre izgulnak sokan, hogy a magas elvárású nő koppanjon, ki legyen használva és ott legyen hagyva, de ez csak ilyen mende-monda. Egyáltalán nem ez a jellemző. Pont hogy a kevésbé népszerű pasik között több a szemét, a bántalmazó.

2023. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes módon akárhány csúnya fejű, előnytelen külsejű fiúval találkoztam, annyiszor igazolódott be, hogy undorítóak kívül belül.


Barátnőm első párkapcsolatában a pasi bántalmazó volt, az unokatestvérem ugyanilyen kaliberű pasija az első adandó alkalommal dobbantott, amint lett önbizalma az unokatestverem által és összejött egy másik lánnyal, előtte megcsalta. De számtalan ilyen példát tudnék felhozni.


Amúgy meg azok a csávók, akiknek bárki jó és bárki mellett megállapodnak, mégis mivel különbek bárkinél is?

2023. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Én azt gondolom, hogy kínlódjon csak élete végéig vonzalommentes vagy más okból szar kapcsolatban az, aki ezt a "remek" tanácsot adja! De természetesen nem fog, mert neki szerencséje volt (jó géneket örökölt/jó családból származik), így ő nem szorul rá, hogy lejjebb adja, csak ahelyett, hogy csendben hálát adna a sorsnak/Istennek/akárminek vagy -kinek ezért, inkább nagy arccal megmondja a tutit. Persze kiknek? Nekünk, kevésbé szerencséseknek. Értelemszerűen mi vagyunk azok, akik választhatunk: foreveralone vagy valami borzalmas kapcsolat valakivel, aki irritál, taszít stb. Aztán ha ilyen "szép" kilátások mellett van merszünk frusztráltnak és keserűnek lenni ahelyett, hogy ébredéstől lefekvésig végigmosolyognánk a napot teljes lelki kiegyensúlyozottsággal, akkor érezzük csak szarul magunkat még emiatt is. A nem létező tököm tele az ilyen okosságokkal...
2023. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Azt gondolom akinek irreális elvárásai vannak az sosem lesz boldog. És akinek anyagi elvárásai vannak, az szintén nem.

Tehát. Egy férfi ne akarjon már mindenáron insta csaj szerű csajt, magának, mikor önmaga sem néz ki úgy. Sokféle szépség létezik és boldogság, és jó lenne ezeket is észrevenni, mert a külső az csak külső, nem biztos, hogy a jó külső a boldog párkapcsolat kulcsa.

Az anyagi elvárások. Szerintem akinek megvannak az elvárásai, az jobban szerelmes ezekbe mint a partnerbe. Az sem lesz boldog kapcsolat. Az irreális elvárásokat kéne szerintem elengedni. Aki ezeket nem engedi el, az sosem lesz boldog. Kevesebbel is be lehet érni és boldog lenni.

2023. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
pasiként hiába adom lejjebb ha ronda vagyok akkor nincs az a nő aki azt mondaná oké lejjebb adom még akkor sem ha ő is hasonló.
2023. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!