Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem helyes eddig sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem helyes eddig sikertelen férfinek valóban segithet a Dominance Gold parfüm?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok és eddig egy barátnőm volt csak 10 éve eddig rengeteg randin túl vagyok már. Próbálkozom de mind nem érezték a kémiát. Gondolom a kémiát fel lehet valahogy javítani például illattal, állítólag a Dominance Gold parfümnek nagyon jó illata van, szinte tuti a csajozás érdemes kipróbálnom sikereket érhetek el vele?
2023. aug. 27. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Önmagában egy jó illat nem ér semmit.
2023. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Egy jó illattal valóban fel lehet húzni a kémiát, de kb "tetszik ez a srác" szintről lehet a "nagyon tetszik ez a srác" szinthez közelebb vinni. Ha nem érez kémiát a lány ahhoz kevés egy jó parfüm hogy ezt a helyzetet átforditsa.


A Dominance Gold amúgy tényleg egy remek illat, de a Superznél szinte minden illat jó.

2023. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Én akkor is tudom, hogy konkrétan a férfi testének az illata tetszik e nekem vagy sem, ha parfümöt fújt magára - és számomra az a lényeges.

De ha olyan parfümöt választ, ami tökéletesen illik a saját illatához, mintegy kiemelve azt...nos, nagyon nehéz közömbösséget színlelni :'D

2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne így értsd a kémia hiányát. Egyszerűen nem vagy vonzó, ezen kellene dolgozni.
2023. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Kémia számukra nem egy illat. Hanem a külsőd. 😀
2023. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Kémia az összekattanás. Nekem mindegyik barátommal van kémia. Ami azt jelenti, hogy hamar egy hullámhosszra kerültünk agyilag.
2023. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számszerűsítsük már a rengeteget.. mert valakinek a 10 is már az.
2023. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Ezekkel akarják átverni a low-IQ szerencsétleneket. Ne vegyél semmi ilyesmit. Meg mást se, ami azt ígéri, hogy attól lesz nőd. 37 vagy. Nem szűz, de szinte igen.


Azért nincs nő az életedben, mert csúnya vagy és/vagy alacsony vagy. Ezen semmi sem segít. Fogadd el, hogy nem születtél genetikailag vonzónak a nők számára és ne költsd baromságokra feleslegesen a pénzed. Csak fogadd el, hogy a csajozás nem a te tereped és keress másban örömet. Tudom könnyebb mondani, mint csinálni, de ez a helyzet attól még.

2023. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

8-as: tökéletesen igazad van.

Kérdező: ne dőlj be a "kémia" bullshitnek.

Ha kellően magas, jóképű (és exetleg még pénzes is) valaki akkor érdekes soha nem jön elő a "nincs kémia" kamu szöveg.

Azért nincs kémia, mert szarul nézel ki, esetleg átlagos vagy csak és nincsen jó dumád, nem vagy elég rámenős, elég "rosszfiú".

2023. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló a magasfetises V János
2023. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!