Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lejjebb adnom az igényeket?

Figyelt kérdés
Nyolc éve egyedül vagyok és keresem a párom és valahogy nem találom azok a nők akiktől én szeretnék valamit mind elutastanak, barátaim ismerőseim szerint jóval lejjebb kell adnom az igényeket, mert jóval kategóriám felet választok, de mit csináljak ha ilyen nők vonzanak, azt mondják hogy csúnya vagyok, teljes antiférfi kisugárzásom van pedig elhízva nem vagyok és hajam is van. Volt hogy állítólag egy csinos vékony nő akart volna tőlem valamit de nem éreztem azt a pluszt, nem éreztem a nőben azt a szexuális kisugárzást ezért ignoráltam
jan. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell. Maradhatsz egyedül is.


Másik opció, hogy emeled a saját kategóriádat. Nem?? Nem csak a súly és a haj adja neked a 'kategóriát'....

jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

“Csinos vékony nő”

Ez alapján bőven belőttük a fajtádat.

jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sokkal jobb, ha egyedül maradsz.
jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

A nők is a csinos vékony pasikkal akarnak össz jönni.


Vissza kéne venni ebből a belőlük a fajtádat szövegből!


Idióta.


Senkinek nem kell dagadt társ ha tetszik neked ha nem. Én is dagadék férfi vagyok és csak olyan nőnek kellettem eddig ideig óráig akinek éppen bejött egy kis ideig de ki lettem dobva egy szálkás csinos pasiért. Ez van kész nem kell szépíteni kfc csirkét zabálok ettől függetlenül.


Ha meg téged zavar hogy nem kellesz a csinos vékony pasiknak akkor ne zabálj a szomszéd asztalnál te is kfc csirkét. Ne itt húzd el a pasikat semmi baj nincsen azzal ha valaki szép vékony csinos párt akar?

jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
4 Szerintem menj vissza zabálni, hátha lecsillapodsz, te bohóc🤡
jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha csinos nőt akarsz, akkor igen, muszáj. Miért, mire számítottál? Hogy nem?

Ez nem így működik. Valamit valamiért. Nincs ingyen vacsora sehol a világon.

jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!