Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam utoljára a Tinderen nemrég lett vége a kapcsolatomnak.

Elég sok olyat látok akik már 1 éve is fent voltak megismertem a képeket.

Akik nem találnak párt több mint egy éve, azok inkább élnek egyedül mint hogy egy kicsit engedjelek az igényből?


jan. 16. 00:50
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

10/10

Végre egy értelmes válasz. 😇😇

jan. 16. 01:30
 12/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem kéne. Ki lenne boldog egy olyan kapcsolatban, ahol megalkuvásból van vele a másik?
jan. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy elvárásokkal teli nő féllábú lesz, vajon mennyire fogja sérelmezni hogy a férfiaknak is elvárásai lesznek? Mondjuk hogy meglegyen mind a két lába.
jan. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
74%
Hogy úgy járjanak mint te, aki már ment is vissza 1 év után társat keresni? Sokra mennének vele...
jan. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Igen de ha azt nézzük változik az ember akár pl ha egy dohányzásról beszélünk. Le lehet szokni.

Van aki dohányzót balrahúz simán ha szimpatikus ha nem.

De ugyaz lehet fordítva is.

Nem?

jan. 16. 03:27
 16/58 A kérdező kommentje:

Jobb egyedül magányosan pl a pasiknak mint hogy "válasszon" pl egy teltebb nőt vagy egy kismellűt?

Mert ugye a Tinder a külsőségekről szól elsősorban

jan. 16. 03:28
 17/58 anonim ***** válasza:
81%
De én nem akarok az a kismellű vagy telt vagy akármilyen nő lenni, akivel beérik.
jan. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Én azt veszem észre hogy kicsit a nők sokat akarnak a lehetőségükhöz képest.

Már mint a leírásban.

Csak példákat írok...

Ne legyen szőrös, de dohányozzon sportoljon szeressen kirándulni stb.

És közben meg egynémelyik... 😏😒

Ha nagyon szigorú akarok lenni ritka a jó nő sajnos.

(Igen nem kell írni hogy azok találnak pasit minden ujjukra.)

jan. 16. 04:02
 19/58 A kérdező kommentje:

Ma 3:26

Fogalmad sincs én minek mentem oda. 😉😉

Csak okoskodsz..

jan. 16. 04:03
 20/58 anonim ***** válasza:
87%
Ha vki azért van csak együtt a másikkal, mert nem talált jobbat, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve, hiszen amint talál majd egy jobbat, akibe bele is szeret, azonnal otthagyja a másikat, s csak az ember idejét rabolták. Plusz ha érzed a másikon, hogy nem szerelemből van veled, neked nem rossz? Boldog tudsz úgy lenni?
jan. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!