Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én látom csak hogy valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom csak hogy valamiért hihetetlen férfi offenzíva van az interneten mostanában?

Figyelt kérdés

4 éve még tök sikerem volt interneten pedig akkor csúnyább voltam... most semmi nulla match, hiába írok semmi válasz..ismerős nőktől meg azt hallom hogy szinte mindenhol özön férfi ír rájuk, szinte mindenhol próbálkoznak levegőt nem lehet venni...

Szinte teljesen felesleges interneten ismerkedni...


jan. 9. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi a normális ám. Szerintem vannak normális emberek nemre való tekintet nélkül! Idő kell ahhoz, hogy kiderüljön, hogy mégse az valaki a másik szerint, vagy már az elején napfényre kerül a tény. De attól, hogy még te nem taliztál normálisakkal attól még léteznek.
jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem senki nem normális. (Én sem.) Mindenki máshogy elbszott. Mondom, neten legalább kiderülnek egyből a fétiskék meg undormány dolgok.
jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy régen csúnyább voltál, de most csak simán csúnya vagy :D Akkor ugyanúgy beszopod.
jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

5ös kérdésére én azt gondolom hogy ezek a kommentek sok férfinak a hozzáállását bemutatják általában is. Társkeresőn ők minden nőt jobbra tesznek, OnlyFansen elofizetnek, TikTokon dobják az ajándékot, ha a kávézóban mosolyogva kiadja az espressot a lány rányomulnak, a mekisre, a kasszásra a faxtudja kire szintén stbstbstb.


Teljesen nevetségessé tesznek minket is és mi fizetjük meg az árát abban hogy egy átlag nő sokkal defenzivebb lesz mert az hiszi hogy csak a 100. ilyen tulkanos idióta vagy...

jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ffi többség volt, de a normál társkeresőkön már növekszik a nők aránya.
jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Köszönd a kedves férfitársaidnak! Ha ők nem úgy viselkednek ahogy. Ha tisztelik magukat annyira, hogy nem nyomják bele minden lyukba, hanem igenis szelektálnak és megválogatják, akkor nem lenne ez, de mikor már a 10. pasi ver át, akkor az ember lánya már azt is elutasítja, aki csak ránéz.
jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

16.


És azok szenvedik el a következményeket, akik nem vették ki a részüket a bűnből. Nagyszerű dolog a kollektív büntetés rendszere. Így indultak anno a németek is, egy bajszos úrral az élvonalban.

jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A covid óta tönkrementek a társkeresők. Én előtte is használtam és akkor még jó volt, jókat lehetett beszélgetni, szintén neten ismerkedésben jártas személyekkel chateltem, randiztam, lazák voltak, minden jó volt. Aztána covid idején felszabadult mindenki, az is, aki nem illik oda, mert ugye máshol nem tudott csajozni, ezért az interneten próbált, de nagyon béna volt benne. Erősebben is szelektáltam utána, sokkal kisebb hiba miatt már offoltam, mert felidegesítettek az előzőek. Úgyhogy szerintem ez lehet az oka.
jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!