Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én látom csak hogy valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom csak hogy valamiért hihetetlen férfi offenzíva van az interneten mostanában?

Figyelt kérdés

4 éve még tök sikerem volt interneten pedig akkor csúnyább voltam... most semmi nulla match, hiába írok semmi válasz..ismerős nőktől meg azt hallom hogy szinte mindenhol özön férfi ír rájuk, szinte mindenhol próbálkoznak levegőt nem lehet venni...

Szinte teljesen felesleges interneten ismerkedni...


jan. 9. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

Egoboost- nak vannak már csak a társkeresők.

Barátnőknek mutogatják melyik kép mennyi like-t kapott kinek írt gazdagabb pasi kit hova visznek el hétvégén wellneszbe.

Ha nőként nem hozod ezt a szintet kibeszélnek hülyének néznek ha átlagos melós pasival szóba állsz.

jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én rengeteg szép nőt látok társkeresőkön, nagyon sokat.


Erősen kétlem h ott keresnek társat-

jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet neked is vissza kene menni elobe. Tudod, elo embernek.
jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Férfi offenzíva van ja de ez nem most kezdődött. Menj fel Facebook Marketplacere pl. Lány kirak egy apróhirdetést mondjuk eladnak egy ruhát, melegítőt, edzos nadrágot stb. Leírja a saját magasságát testtömegét és felrak egy képet hogy egyértelmű legyen hogy pl az M-es vagy S-es méret a valóságban mit jelenthet.


Látszik baxki a lába a tükörben fotózva ahogy viseli azt a kbaszott ruhát és 20 perc után megérkeztek a "szia cica nadjon csínos vagy", "szija akarz ismer kedni?" meg a "szia szépségem nagyon sexy vadmacska vadj gyönyörűsegges vadj" és hasonló Don Juan kommentek.


Most ezek után férfiként mit várunk ha jelentős részünknek ennyi az ingerküszöbe? Persze hogy férfi offenzíva van.

jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

#4

Oké, ezt értjük. De amikor 650 km távolságra laknak, mit remél a pasi egy ilyen kommenttől? Vagy miben változtatja ez meg a nő életét? Annyi, hogy valami gyökér odanyálazott a képe alá, semmi több. Ennek a pártaláláshoz semmi köze.

jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5, de van, én pl megundorodom a férfiaktól párkapcsolati szempontból.
jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Én szerintem elveszi a nő kedvét, hogy a férfiak túlnyomórésze likeol, kommentel agyba-főbe jóformán bármilyen nőt. De nem kéne hosszú távon, mert nem érnek ők annyit. Léteznek még normális férfiak azért. Nem (csak) online kéne ismerkedni.
jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
7, én nem ismerkedtem soha online, mégis megtalálnak. Egy darab fotóm nincs fenn se facen, se instán. Itt sincs, és jönnek, nyalnak, aztán anyáznak.
jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem pont rád értettem.
jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
De mindenkinek ez a tapasztalata. Szerintem amúgy nincs normális ember. Jobb ez így, hogy a net névtelensége miatt kiderül, milyenek az emberek valójában, így nem kell velük élőben ismerkedni.
jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!