Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt van 2024, szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van 2024, szerintetek az átlagos csajok idén a szintjükre helyezik az elvárásaikat? lsd. a definíciót lenn

Figyelt kérdés

Átlagos csaj definíció:


- 5-7/10 kinézet

- nettó 300-350e forint kereset

- mamahotel

- régi autó

- átlagos vagy enyhe túlsúly


Manapság már ezeknek a nőknek is top elvárásaik vannak, miközben ők nem azok. Mi kell történjen ahhoz, hogy a saját szintjükön keresgéljenek?


Akinek nem inge az ne vegye magára. Femcelek kommentjei nem érdekelnek.


jan. 2. 08:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az az átlagon aluli aki így osztályoz és kategorizál embereket.

Az egyik embernek aki 10/7, másnak a tökéletesség. Saját lakás, autó? Számomra nem képviselne értéket az, hogy valaki alá tette a szülő, amúgy meg lof@szt sem tesz azért, hogy ő magától elérjen valamit az életben. A nettó fizetés egy szám, aminek addig alapból nincs jelentősége amíg nem tervezünk közös életet. Fejlődni, tanulni, együtt menni előre mindig lehet. Számomra az lenne inkább a kérdés hogy a páromban van e igény és hajlandóság ilyenekre.

Nőként sem vártam el soha, hogy valaki olyan tárgyi luxusokkal halmozzon el, amit nem tudtam volna megvenni magamnak, vagy megoldja a lakhatásomat.

Összességében szerintem amíg ennyire felszínes vagy, ne várj értelmes nőt. Ne pontozz, ne osztályozz hanem emberi értéket keress, előbb utóbb jön olyan nő aki szintén így gondolkozik.

A legjobbakat kívánom neked, hozzon szerencsét 2024 ☺️

jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

28: Irónia nélkül... Nagyon szuper, hogy viszonylag jól keresel meg sokat mozogsz, ez sem rossz, de megint egy karaktert sem írtál arról, hogy mit szeretnél egy kapcsolatban érzelmi/szellemi szinten... Állandóan csak a materiális dolgokkal jössz. Bár egyékbént ezzel sincs semmi baj, mert biztos neked is +van a foltod/zsákod valahol, de akkor ne csodálkozz azon, hogy pont ezek a problémák eredői. Amilyen te vagy, olyan karaktert vonzol be magadnak is... Egyébként jobban jársz inkább egyedül, mintha olyannal lennél, akivel nem érzed jól magadat...


(Bocs a helyesírásért, kifolyik a szemem reggel óta... Öreg kölcsönautóval járok aminek csak négyesen van ventije, szétmegy a szemem :D )

jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Állandóan csak a materiális dolgokkal jössz"


Az emberek többségét a meteriális dolgok érdeklik elsősorban.

jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
24# nem értem, mi köze ennek ahhoz, ha a nő a szüleitől kapott mindent? Én is kaptam, de össze nem állnék olyannal aki idejön beülni a készbe, és rajtam élősködik. Sajnos volt ilyen férjem, megvárta amig megszületnek a gyerekeink, onnantól szart a fejünkre, egyedül kell eltartanom őket. Természetesen módszeresen leépítettem, és kiraktam a lakásomból. Soha többet parazita pasit. Persze válni azt nem akart.
jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ad le az igényeiből, merr senki se tud olyannal lenni minőségileg, aki valójában nem tetszik neki. Ennyi.
jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
34 - Akkor minden pasi parazita aki mondjuk fiatalon nem rendelkezik saját lakással, amit a szülei toltak alá és ismerkedni szeretne egy olyan nővel akinek van lakása? :D
jan. 2. 13:19
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

36# pontosan.

Zsák a foltját, tudod. Te összeállhatsz ruppótlan nővel, ha nincs semmid, de én nem, ruppótlan pasival. Ez ilyen.

34#

jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

37 - Pont ez a baj. Nekem van lakásom, kb vadiúj autóm (céges) és jó fizetésem. Amikor megemlítem, hogy nekem nem kell olyan csaj, aki jóval rosszabbul keres mint én, akkor le vagyok ugatva.


Fordítva meg tök természetes ez az igény... A jó kettős mérce.

jan. 2. 13:59
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

38#

Rengeteg férfi van a mai világban is akik szeretnek a családfők, családfenntartók lenni.

Volt olyan párom aki kevesebbet keresett mint én, és utána dobott mondván hogy mellettem nem érzi igazán férfinek magát, mert megoldok mindent egyedül is ha kell.

jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem felel meg az átlagos nő, akkor minek tetted fel egyáltalán a kérdést?
jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!