Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt van 2024, szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van 2024, szerintetek az átlagos csajok idén a szintjükre helyezik az elvárásaikat? lsd. a definíciót lenn

Figyelt kérdés

Átlagos csaj definíció:


- 5-7/10 kinézet

- nettó 300-350e forint kereset

- mamahotel

- régi autó

- átlagos vagy enyhe túlsúly


Manapság már ezeknek a nőknek is top elvárásaik vannak, miközben ők nem azok. Mi kell történjen ahhoz, hogy a saját szintjükön keresgéljenek?


Akinek nem inge az ne vegye magára. Femcelek kommentjei nem érdekelnek.


jan. 2. 08:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki azt vár el idén is mint tavaly, vagy előtte.

Max egyedül marad, vagy épp idővel majd bejön a számítása.

Én nem jönnék össze olyannal aki valami miatt nem kell, vagy épp azt nézi a másiknak miért van több pénze, miért néz ki jobban stb, de közben ő nem tesz semmit a változásért.

Akkor inkább egyedül.

jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
1 - Én is így vagyok vele. Volt barátnőm aki ilyen 280-300e forintot keresett és nem akart tenni érte, hogy jobb legyen. Inkább elkezdett még egy büfészakos diplomát, amivel akár lehet a fizetése br.600e forint is (közigazgatásban dolgozik). Nyilván ilyen bér mellett, nekem kellett elég sok mindent finanszírozni a kapcsolatban, mert neki az alap túlélésen kívül, sok mindenre nem volt elég. Pl. arra, hogy havi 1-2nél többször menjünk étterembe vagy kirándulni. Itt mindig én fizettem az üzemanyagot, kaját és az egyéb mellékes dolgokat, a végére már azért rendesen meguntam.
jan. 2. 09:12
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Tesó, neked nagyon szomorú és üres életed lehet, ha ennyire az anyagiakat nézed egy kapcsolatban.
jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Átlagos csaj? Mindig kiderül, hogy átlag feletti az a csaj inkább amit ti a ti átlagon aluli szintetekhez méltónak tartanátok.
jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%

Itt van 2024.

Vajon akik itt vergődnek nap mint nap végre elkezdenek tenni valamit a saját életükkel, vagy erre az évtizedre ezt már offolják?

jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%
5: Te is tudod a választ. :) :(
jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%
Soha sem átlagos csajokkal ismerkedtél ezek alapján.
jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7 - Ez egy átlagos szint teljesen vagy lehet igazad van, inkább az alatti. :')


3 - Nyilván nézem, ha én keresek nettó 600at és van egy ahhoz párosuló életszínvonalam, akkor mit kezdjek a jóval alattam lévővel? Olvasd el a második kommentem. Nem rózsaszín ködben kell élni, a nők se véletlenül nézik azt, hogy milyen egzisztenciája van egy férfinak.

jan. 2. 09:30
 9/41 A kérdező kommentje:
A nők átlag fogalmával is vannak egyébként gondok. Volt itt egy kérdés korábban, ahova az átlag pasi alá olyanokat linkeltek be mint pl. Jensen Ackles meg ilyen filmsztárokat. Szóval ez a fenti probléma, simán visszavezethető erre a fogalomzavarra. :D
jan. 2. 09:36
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Megfelelek az általad leírt átlagos paramétereknek. :))

7 éve vagyok együtt a számomra egyáltalán nem átlagos párommal. Remélem az idei évben is sok közös emléket tudunk szerezni és tovább erősödik a kapcsolatunk szeretetben.

Neked is hasonló jókat kívánok és hogy kevesebbet foglalkozz mások életével.

jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!