Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt van 2024, szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van 2024, szerintetek az átlagos csajok idén a szintjükre helyezik az elvárásaikat? lsd. a definíciót lenn

Figyelt kérdés

Átlagos csaj definíció:


- 5-7/10 kinézet

- nettó 300-350e forint kereset

- mamahotel

- régi autó

- átlagos vagy enyhe túlsúly


Manapság már ezeknek a nőknek is top elvárásaik vannak, miközben ők nem azok. Mi kell történjen ahhoz, hogy a saját szintjükön keresgéljenek?


Akinek nem inge az ne vegye magára. Femcelek kommentjei nem érdekelnek.


jan. 2. 08:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

"A nők átlag fogalmával is vannak egyébként gondok. Volt itt egy kérdés korábban, ahova az átlag pasi alá olyanokat linkeltek be mint pl. Jensen Ackles"

Fogalmam nem volt, hogy ki ez, ezért rákerestem. Hát, szakállal borzalmas, mint ahogy a legtöb férfi, szakáll nélkül meg olyan feje van, mint aki épp szart szagol. :))

Jó lesz ez átlagosnak (nőként írom).

jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

11 - Egy átlagos férfi azért nem így néz ki. Inkább így: [link]


Egy átlagos nő meg így:


[link]


vagy


[link]

jan. 2. 09:48
 13/41 anonim ***** válasza:
95%

12# mindenkinek mást jelent az átlagos, és mindenkinek más az ami tetszik egy emberben.


Én azt látom hogy aki nem talál párt ő mérföldekkel jobb vagy tehetősebb párt akar magának. Van olyan férfi ismerősöm aki a legszebb, legjobb családból származó fiatal lányt akarja magának a faluból. Ő maga meg 250ezret keres biztiőrként, túlsúlyos, középkorú férfi.

Nyilván ahol ekkora kontraszt van, az nem fog soha valóra válni. De ez már az ő problémája, nem a miénk..

jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, nekem ez az átlagos, amit linkeltem. :D
jan. 2. 09:59
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az átlagos. Épp ezért fölösleges pontozni, hogy 10-ből ki mennyi.

A 12-ben linkelt férfi eleve rosszul van beállítva a fotóhoz. A hajléktalan szakállon meg könnyen lehet segíteni, hogy ne legyen, ahogy az öltözködésen is lehet javítani.

jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%

A linkelt férfi átlagos, 10/3-4.

A nők is, csak ők 10/6-7.

jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Mindenkinek más a szép, csúnya, átlagos. Mikor fogják már fel ezt az emberek akik pontoznak össze-vissza?
jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
16 - Szerintem inkább 10/5-6, de ez részletkérdés. Szemléltetni akartam csak azt, hogy nem a top az átlag számomra, mint ahogy ezt páran itt feltételezik.
jan. 2. 10:41
 19/41 anonim ***** válasza:
30%

Jensen Ackles átlagos ? 🤣🤡


Jóképű színész több millió női rajongóval. Persze ez Magyaroszágon csak “átlagos”. Az itteni nőknek egy rohadt nagy pofon járna , nem partner.

jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

19 - Erről beszélek, a nőknek olyan csávók átlagosak, akik amúgy abszolút nem számítanak annak. Akkor milyen az átlag alatti? :'D


Amikor meg belinkelsz teljesen átlagos női képeket, akkor meg le vagy ugatva, mert azok szerintük nem azok.


Nekem pl. ő is átlagos,csak annak a teteje, mondjuk 10/7: [link]


Ilyen csajokkal van tele minden pláza stb., semmi különleges nincs benne. Az átlagos szint, csak annak a teteje. Múltkor ezt a csajt linkeltem be és az összes nő szerint top csaj, hát marhára messze van tőle. :'D

jan. 2. 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!