Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szép vagyok és jó alakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép vagyok és jó alakom van, nagyobb elvárásaim lehetnek egy férfi felé, mint egy kevésbe szép, átlagos alakú nőnek?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, max afelé, akinek ez fontos.


Mindenkinek másfajta nő kell, van aki a gazdagra, van aki a picikre, van aki magasakra, van, aki szőkékre, van aki vörösökre, van aki nagy mellekre, van aki hatalmas fenékre, van aki tanultakra, vagy háziasszony szerepben szívesen tetszelgőkre, vagy éppen nagyon perverzekre vágyik. Akinek fontos a vékony csinos külső, esetleg attól várhatsz többet, nyilván igyekszik mindenki többet megtenni azért, amire jobban vágyik, de ez nincs ráírva az emberekre.

2023. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehetnek 🙄
2023. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
Hmm, lehet. Azt nagyon sokszor olvastam, hogy férfiak szerint a csúnya/kövér nőknek kompenzálni kell az ágyban, a szépek csak fekhetnek, szóval lehet.
2023. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen és miben lenne több elvárásod?
2023. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egy nőnek legyen annyi önbecsülése, hogy nem a derékbősége alapján definiálja a méltóságát. Alapvetően legyen körülhatárolva, hogy ő ki és mit képvisel, mit és kit keres, függetlenül a ráncai és a pattanásai számától. 44N.
2023. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elvárásaid lehetnek bármilyenek, ami neked megfelelő csak kérdés, hogy mennyire reális vagy irreális elvárások. Ha túl magasra teszed a mércét magadhoz mérten az nagy mértékben gátolni fogja a pártalálási esélyeid. (Én nem az incel teóriákra gondolok, de azért valamilyen szinten van realitása annak, hogy kinek mekkorák és milyenek az elvárásai.)
2023. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%

Nem igazán mivel a férfiakat csak a személyiséged érdekli, illetve az hogy mennyire szép karriert futottál be és hogy mennyi pénzt keresel. Ezen felül még nagy előny lehet ha van gyereked is már, mert akkor tudják hogy az anyaságban is van tapasztalatod ami szintén vonzó.


Az hogy mennyire vagy szép, vagy mennyire vagy fiatal, az pont nem érdekli őket.

2023. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 October15 ***** válasza:
100%

Szerintem olyan elvárásaid lehetnek amilyeneket éppen akarsz. A legrosszabb ami történhet az az hogy azon pasik halmazának akik teljesítik őket és azon pasik halmazának akik akarnak tőled valamit nem lesz metszetük, így pedig a pasik akivel jársz -ideális esetben egy egyelemű halmaz- helyett egy üreshalmaz lesz.


Nem az alakod vagy a szépséged [a kettő hogy választódik külön amúgy? + Amúgy minkdettő mocskosul szubjektív] jogosít fel arra hogy elvárásaid legyenek.

2023. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 October15 ***** válasza:
3.: Nope, a szép csajok se feküdjenek már pls. + Amúgy molett csaj is lehet szép szóval olyankor mi történik? :D
2023. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 October15 ***** válasza:
7.: Értettük a poént de amúgy honestly... a hipotetikus szingli anyuka hogy áll a kígyókhoz? :D :D
2023. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!