Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy állnátok hozzá egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá egy ilyen nőhöz?

Figyelt kérdés

Volt kettő párkapcsolatom az elmúlt három évben, ahol teljesen átlagos nőkkel voltam, akinek átlagalatti anyagi helyzetük volt. Nagyon nem volt helyén egyiknél se a pénzügyi kultúra. Pl. az egyik felvett 1m forint hitelt, amit elköltött ruhákra meg ilyen dolgokra, a másik pedig keresett 270-et nettóba és szintén hitelre vett dolgokat (pl iPhone, tablet, tv)


Most ismét beszélgetek egy csajjal, aki a beszélgetésből leszűrve és abból hogy a közigazgatásban dolgozik (valami szociális munkás), hasonló anyagi helyzettel rendelkezik. Alapvetően ez nem baj, de már a beszélgetés során elkezdte mondogatni, hogy neki alap évente a kettő wellness és egy külföldi nyaralás, illetve elkezdett kérdezgeti az én anyagi helyzetemről kb. három nap után.


Szerintetek csak a pénzre megy a csaj? Ti offolnátok?


Nem értem, hogy miért csak olyan csajok találnak meg, akik magukat nem tudják eltartani. Ennyire sok ilyen nő van vagy vagy én vagyok peches?


2023. dec. 27. 09:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
Valamiért nem veszed észre, hogy ezeket a nőket te választod.
2023. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
Ez a harmadik ilyen kérdésed. Figyu bébi, ha ennyire fontos, hogy mennyit keres a nő, akkor hozd fel már az első randin az elvárásaidat. Persze nem fogod, mert egy bosszúról álmodozó incel vagy, nőt nem láttál 5 m3ternél közelebbről.
2023. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22 - 5m3-nél közelebbről? Kicsit nem jó a mértékegység, de butaságod miatt elnézem.


Nyilván fontos a nő kereste, ne élősködjön rajtam.

2023. dec. 27. 11:21
 24/27 anonim ***** válasza:
8%

Amúgy kedves lányok, akik így kiakadnak a kérdező bosszútervén, vegyétek figyelembe, hogy az utolsó jópasi, aki megk.rt és dobott benneteket, hasonlóan csak egy darab rongynak nézett titeket. Nem látom be, hogy a kérdező mivel lenne rosszabb náluk. Szerintem mindkettő elég gané.

17, 19 voltam

2023. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Nőként mondom hogy mindig is voltak ilyen nők és lesznek is.

És tudod miért?

Mert a férfiak bizonyos százaléka megadja nekik amit akarnak. És ha te nem vagy rá vevő, akkor is lesz egy olyan réteg aki ha bele gebed akkor is kitermel annyi pénzt amennyit szeretne a nő. És ezek a párok boldogan élnek. A kereslet megtalálja a kínálatot. Mindig lesznek olyan pasik akik ezen nem akadnak ki. És ha "elfogynának" akkor a nők nagyobb része inkább egyedül marad, főleg azok akiket még a szüleik, nagyszüleik is támogatnak.

Tehát ha neked nem is tetszik ez ami mostanában "divat", nem probléma mert mindig is lesznek olyan férfiak akik ezen nem akadnak ki.

Engem ez nem érint, nem azért írtam. Én egyedülálló vagyok hosszú évek óta, nem húztam le soha senkit egy forinttal sem. De azt látom hogy ez egy ténylegesen létező helyzet, de ezt a férfiak generálják, mert hajlandóak teljesíteni amit ezek a nők kérnek. Sokan hajlandóak sok pénzt áldozni a fix p*ncira. Ennyi.

2023. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
92%
#24 Engem nem kúrt meg és dobott el senki, 19 éves korom óta a férjemmel vagyok, azelőtt sem voltam egy nagy pasizós. Attól még unhatom a legújabb incel hisztit, és irritálhat is. #22
2023. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
6%
Keféld meg és dobd! Mezei élősködő!
2023. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!