Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy állnátok hozzá egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá egy ilyen nőhöz?

Figyelt kérdés

Volt kettő párkapcsolatom az elmúlt három évben, ahol teljesen átlagos nőkkel voltam, akinek átlagalatti anyagi helyzetük volt. Nagyon nem volt helyén egyiknél se a pénzügyi kultúra. Pl. az egyik felvett 1m forint hitelt, amit elköltött ruhákra meg ilyen dolgokra, a másik pedig keresett 270-et nettóba és szintén hitelre vett dolgokat (pl iPhone, tablet, tv)


Most ismét beszélgetek egy csajjal, aki a beszélgetésből leszűrve és abból hogy a közigazgatásban dolgozik (valami szociális munkás), hasonló anyagi helyzettel rendelkezik. Alapvetően ez nem baj, de már a beszélgetés során elkezdte mondogatni, hogy neki alap évente a kettő wellness és egy külföldi nyaralás, illetve elkezdett kérdezgeti az én anyagi helyzetemről kb. három nap után.


Szerintetek csak a pénzre megy a csaj? Ti offolnátok?


Nem értem, hogy miért csak olyan csajok találnak meg, akik magukat nem tudják eltartani. Ennyire sok ilyen nő van vagy vagy én vagyok peches?


2023. dec. 27. 09:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy eddig ő hol és hányszor volt külföldön nyaralni/wellnesezni, illetve milyen alkategóriáról van szó? Amennyiben benyög valami irreális összeget és/vagy kikerüli a választ, illetve nem válaszolja meg minden kérdésedet ne írj neki vissza többet. Az alapján, amit leírtál a pénzed kell neki csak.
2023. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%
Tehát téged megtalálnak ezek a nők, nem te választod őket.
2023. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
*árkategória, sz*r autocorrect
2023. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11 - Ma megkérdezem tőle, de tippre ez lesz amit írtál. Egy szexre azért már befűzöm, annyit megér a dolog. :)
2023. dec. 27. 10:41
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora köcsög vagy, semmivel se különb nála ha tényleg pénzre utazik.
2023. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Remélem teherbe esik, és fizetheted a kis gechibabónak a gyerektartást.
2023. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Off. Sok ilyen beteg nő van. Te ezzel semmit nem nyernél. Annyi, hogy néha (amikor őméltóságának úgy tartja kedve) p.nához jutnál (ami ugye elvileg neki is jó, de nem mindig így élik meg). Az ilyen emberek selejtesek és csak lehúznak, jobb messzire elkerülni őket.
2023. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

15 - Nagy köcsög vagyok, amiért kihasználom azt az embert aki amúgy ugyanezt akarja tenni velem csak más értelemben. :D


17 - Ott a pont!

2023. dec. 27. 10:46
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

#18 Ha ezt képes vagy jó érzéssel bejátszani, hiába jogos és érthető, de te sem vagy egy kellemes ember.

Én hagynám a francba. Maximum érzékeltetném vele, hogy az anyagiassága miatt dobom, hadd évődjön magában. Szerintem ez így korrekt.

2023. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19 - Ezek nem évődnek semmin, mennek a következőre. Felejtsd el, hogy magába néz, az ilyenek nem fognak. Azok se tették, akikkel előtte kapcsolatban voltam. Mondjuk mindkettő egyedül is van. :'D
2023. dec. 27. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!