Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy állnátok ehhez hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy állnátok ehhez hozzá?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedéskor rákérdeznek a korábbi kapcsolataimra és kiderül, hogy 25 évesen eddig nem volt kapcsolatom, csak rövidebb ismerkedések?

25/l vagyok és igazából 23 évesen kezdtem el lényegében pasizni. Korábban szociális fóbiám volt, akkor tudtam annyira legyőzni fejben, hogy ezzel is tudtam már mit kezdeni.

Szóval onnantól kezdve ismerkedek, de még lényegében sosem volt párkapcsolatom. A leghosszabb ismerkedésem is 3 hónapos volt. Voltam együtt pár sráccal, az egyiket szerettem is, de mindig megszakadt a dolog.

Egyébként 2 srác szerelmet vallott nekem ez alatt a 2 év alatt, de ők meg nem érdekeltek igazán.

Tudom, hogy el vagyok csúszva a normálistól kellőképp. De ha már nincs meg a fóbia, az életem rendben van, jól érzem magamat a bőrömben, van egy jó munkám, ahol szeretem a környezetemet, van diplomám, 2 nyelven beszélek és vannak nagyon jó barátaim, illetve sportolni is eljárok heti 2x, és már nincs bennem egészségtelen mértékű szorongás sem, akkor szerintem már rendben vagyok. Ugyan akkor mégis kissé cikinek érzem azt, hogy ennyi idősen sosem volt kapcsolatom, csak ilyenek.

Ez nagyon nagy visszatartó erő?

Mindig elmondom annak akivel randizok, de mindig csak pislognak rám.

Érdemes lenne erről füllentenem inkàbb?


2019. aug. 25. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne hazudj róla. Engem nem zavarna, miért is zavarna, hát azt is jelentené, hogy én vagyok az első akivel összejön, inkább megtisztelő. Már ha odáig eljut a dolog.


Mindenesetre, ne hazudj róla. Úgyis feljön azért beszélgetésnél, hogy kinek hogy voltak a kapcsolatai, és kiderül. Őszinteség mindig jobb :)

2019. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
A szüzesség nagy érték, vannak, akik sokat fizetnek érte, hogy elvegyék. :D
2019. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

#2. Feltéve, ha a kapcsolat hiánya ennek háiányát is jelenti.

Legyél őszinte kérdező, szégyellni meg ne szégyelld, mindent megtettél, hogy olyan passzban legyél, mostanra, mostanra végeztél, így alakult. Ennyi.

33/f

2019. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Semmiről sem vagy lecsúszva! Normális srác értékelni fogja hogy nem voltál fűvel fával. Ha jól nézel ki akkor jó esélyed van rá hogy találj hozzád illőt.
2019. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!