Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mennyire állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire állnátok szóba egy kapcsolatok terén tapasztalatlan 26 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Az élet más területein nem állok rosszul, van egy jól fizető állásom, szeretem amit csinálok. Sosem volt komoly kapcsolatom, inkább csak én ragaszkodtam a lányokhoz, ők pedig csak húzták az agyam. Nem vagyok magas kigyúrt (habár a gyúrás folyamatban van) ezért az utcán nem szólítgatnak le a lányok...viszont nem mondanám, hogy csúnya vagyok.

Attól tartok, hogy ha a lányoknak elmondom, hogy nem volt komoly kapcsolatom furának fognak tartani és megijednek.


2016. jún. 3. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltanán nem probléma. :)
2016. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hello ha szabad en is figyelnem a valaszokat mert nekem is aktualis :)
2016. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az alatt,hogy nem volt komoly kapcsolatom mit értesz?

De barátnőd volt már?

Szex?

2016. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szex az volt még ha nem is bőségesen :)

Barátnőm volt de max 1 hónapig

2016. jún. 3. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Hello ha szabad en is figyelnem a valaszokat mert nekem is aktualis :)
2016. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem ez egyáltalán nem zavar, ha tetszik egy pasi és jól kijövünk, akkor ez nagyon elenyésző dolog.


Mellesleg nekem sem volt még az a hűűű de nagy komolykodás párkapcsolati téren.

2016. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem utolsó, hogy hány éves vagy?...természetesen ha nem túl személyes a kérdés.
2016. jún. 3. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Idén nyáron leszek 24.
2016. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem az ilyesmi nem nagyon érdekel, én pl meg se szoktam kérdezni a másiknak a párkapcsolati meg szexuális múltját, mert totál hidegen hagy, illetve igyekszek nem ez alapján megítélni senkit.

Szerintem az utcán való leszólogatás amúgy sem jellemző a legtöbb lányra, úgyhogy emiatt ne fájjon a fejed :D

2016. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor tök mindegy. Én pl. a (már) férjemmel voltam úgy, mikor megismerkedtünk és összejöttünk, aztán volt róla szó, hogy neki alig voltak kapcsolatai, hogy úristen, vajon miért nem halászta ki még magának senki, hát főnyeremény.
2016. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!