Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök társtalanság?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha szinte minden " szingli " ferfinek van egy egy regebbi , dugópajtas kapcsolata , amit nem vallal fel , de fenntart es ha ninvs mas program oda húzódik es hetveget ott tölti a nönel ha nincs jobb program .

En ezzel nem tudok mit kezdeni hiaba mondjak h kapcsolatot akarnak szinglik mikor van kibe martogassak a farkukat!

Nekem igy nem kellenek en ha szingli vagyok akkor azt jelenti h dugopartnerem sincs , de latom masok hazudnak ahanyat lepnek... Ezek szerint magany var ram örökké . Kerdes h ti hogy latjatok ezt tenyleg Ez a becstelen viselkedes a divat ...

Nö vagyok .... hozzateszem



#magány #titkos kapcsolatok matrixa
2016. márc. 13. 09:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielött a tinik kezdenenek irni , elarulom h elvalt vagyok , 39 eves es van egy gyerekem
2016. márc. 13. 09:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz hogy én szingliként tartok egy "dugópartnert" ahhoz semmi közöd. Viszont ha hazudik és azt mondja nincs senkie miközben neked csapja a szelet és közben eljárkál máshoz akkor felemelheted a hangod és kikérheted magadnak. Máskülönben semmi közöd ezekhez.

Szerintem pedig ezzel semmi baj nincs tőlem a leendő barátnőm azt csinálhat amit akart előttem. Nincs kettős mércék. Ha közben félre dug akkor repül Ennyi.

2016. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont Ez a baj h csapjak a szelet de mindig kiderul udvarlas alatt mar h van Egy regebbi bejaratott luk is akivel minden megy a regiben ... Mindig nagyot koppanok szoval
2016. márc. 13. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a "szinte minden"?Hány férfival jártál így?

Nem arról van itt szó,hogy csak eggyel,de az nagyon fáj?

2016. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha látom már te vagy az aki nemrég tett fel egy kérdést és hajaz egyik a másikra. Nos hadne mondjam miért rossz az általánosítás. Azért mert belebotlottál egy (vagy több...) ilyenbe nem feltétlenül mindenki ilyen. Ez az oldal is tele van olykor olyan kérdéssel, hogy miért nem találja a párját pedig rendes normális 30x éves jo keresettel. Persze a neten azt mondhatsz amit akarsz ezért veszélyes de nem kell kétségbe esni szerintem. Taplók vannak ahogy normális emberek is Ennyi.
2016. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem te írtál ki egy kérdést, hogy bele szerettél egy arab férfiba?
2016. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak példaként mondom,hogy én is 39 éves vagyok,szingli és nincs dugós kapcsolatom,soha nem is éltem az ilyen lehetőségekkel.Nálam komoly kapcsolat vagy semmi.
2016. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VirágésBence ***** válasza:
Amit már neked is leírtam. Minden információd abból van, hogy elkezdtél utána facebookon kutakodni, konkrét bizonyítékod sincs, tehát akarsz valamit a pasitól, de rögtön bizalmatlan vagy. A másik, meg hogy hagy legyen, majd ha elkezdtek járni és még mindig jár a nőhöz, na akkor mondhatod, hogy álljon meg a menet, addig szerintem nincs hozzá közöd.
2016. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért várna rád, örök társtalanság? Majd csak rádtalál valaki. Vagy te valakire. Légy optimista.
2016. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!