Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem már elhinni hogy megtörtént a csoda velem vagy még ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes férfi ez tény 8 éve egyedülálló, sajnos azóta nőven sem voltam még, három hete felmentem a chat.hu oldalra és egy tök szimpatikus nővel elkezdtem csetelni, aki véletlenül tévedt oda, átmentünk skype-ra ott folytattuk a chatelést, hihetetlenül megvolt az összhang. Aztán megtörtént a képcsere a lány kimondottan vonzó csinos lány, barátaim szerint is hozzám képes jóval szebb és képcsere után meglepően nem tűnt el, azt mondta szimpatikus vagyok neki, egy hete megtörtént az első randi tök sokat beszélgettünk nevettünk és utába akart is még találkozni aztán második randin megcsókoltam és hagyta..

Eddig kétszer találkoztunk, hihetetlen számomra hogy egy ilyen nő szóba áll velem ráadásul 10 éve fiatalabb is


2023. dec. 23. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jóég, milyen nők lehetnek ott?


jó esetben csak prosti, ha nincs szerencséd, a veséd kell nekik

2023. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Raktározz az emlékekből mert nem fog sokáig tartani.
2023. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tart még a "kapcsolat"? :D
2023. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!