Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy meg akartam osztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy meg akartam osztani a barátaimmal, hogy megtörtént az első csók?

Figyelt kérdés

Életemben először csókolóztam. A barátaim, haverjaim meg már összeköltöztek a párjaikkal, eljegyzettek vagy terhesek (egynek van gyereke is).

Én emlékszem, amikor tinik voltunk, és szép lassan átestek ezeken a dolgokon, kicsit irigykedve hallgattam, amikor mondták, hogy rájuk írt egy fiú, az első kézen fogós sétájukat mesélték, vagy éppen az első csók megvolt, első szex, küldték screenbe a szerelmi vallomásokat, a Pandora nyakláncot, az eljegyzési gyűrűt. Hiába volt fájdalmas, mégis mosolyogtam, jó pofat vágtam hozzá, amikor előttem ölelkeztek, csokoloztak, akkor se mondtam egy büdös szót se, hogy nekem rosszul esik. Csak a pozitívat, és elfogadtam, hogy nem lesz rám idejük, hogy mellőzve leszek addig, ameddig nem szakítanak és nem találnak maguknak egy újat. Mert ez volt az élet rendje, amiből én kimaradtam.


Aztán most végre sikerült eljutni egy második randiig, és ott elcsattant éltem első csókja. Ezt megírtam a csajos csopiba és 4-ből 1 annyit írt, hogy "Az jó", a többi csak beszivezte az üzenetem. Ezen kívül semmi.


2023. okt. 13. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Normális, visszafogott reakciókat kaptál szerintem.
2023. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Az emberek amúgy le sem szarják egymást, jobb ha ezt megtanulod. A kapcsolatok nem többek felszínes ismeretségeknél. A világon senki és semmi nem számít.
2023. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
A rekaciók alapján nem gáz, gobdolom ők ezen már annyira túl vannak, hogy nem tudnak tiniként vijjogni hogy úúú de izgi.
2023. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2023. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Azért a barátaid, hogy velük oszd meg a mindennapjaid örömét, bánatát.
2023. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, de egymásnak nem ezt tolják. És nekem se ezt tolták, hanem azt, hogy "Nem baj, hogy le vagy maradva, ez nem egy verseeeeeny", aztán kapok egy "Az jó"-t, mintha azt írtam volna, hogy akciós a Breef, vettem három csomaggal a vécébe. Az ő mérföldkövükhöz mindig asszisztáltam, ők akkor miért nem örülnek az én örömömnek?
2023. okt. 13. 14:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy közös vacsora miatt már mindenki megbolondul, vagy ha a parjaik vesznek nekik valamit és beküldik. Ez nem visszafogott reakció, hanem lesz@rom.
2023. okt. 13. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ezek normális, természetes reakciók. Az csak a sorozatokban fordul elő, hogy rádírnak, hogy "úgy örülök neked, csajszi, ezt meg kell ünnepelnünk, este tali, jól bebaszcsizunk" meg "végre rád talált a boldogság, juj, de izgi". :)
2023. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondjam… Mindennek megvan a maga ideje, amikor általában megtörténik. Egy csók nem lesz valami nagy történet annak, aki már gyerekeket nevel. Tök jó, hogy neked ez sikerült, de nagy ünneplést mástól nem érdemes várni. Oszd meg az örömöd a pároddal, az a legfontosabb, hogy ti építsétek a kapcsolatot.
2023. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Inkább azzal foglalkozz, hogy milyen fehérneműt vegyél fel a következő randira, tarts otthon óvszert, és járj utána, hogy mit kell kezdened egy erekcióval.
2023. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!