Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Megtörtént már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Megtörtént már veletek hogy a kiszemeltről pasiról kiderült hogy meleg?

Figyelt kérdés
Kérdésem: Arra lennék kiváncsi , hogy volt-e már olyan hogy randizgattatok egy pasival és alakult is a dolog de furcsa volt valami és kiderült hogy meleg ? Mik voltak a jelek visszagondolva?
2019. dec. 28. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi pontositanek: szoval kb o is akkor elte ezt a korszakat hogy nem tudta eldonteni hogy inkabb a fiukat vagy a lanyokat szereti ...
2019. dec. 28. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Sosem volt még ilyen de ha most belegondolok csak a helyzetbe, ha valaki meleg, miért randizna csajjal?😄 Max ha biszex de így kicsit hihetetlen a sztori
2019. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pédául azért mert saját magának még nem meri bevallani hogy az, vagy az ismerősei előtt "kell" egy barátnő. Vagy csak a tény , hogy elmondhassa randizott egy lánnyal.

Vagy próbálgatja , hogy a lányokat vagy a fiúkat szereti.

Minek van a meleg férjnek felesége? Ha közben faszikkal szexel a nő háta mögött. Ezer meg ezer férfi csinálja ezt titokban. Szívesen h felvilágosítalak, kösz a hozzászólást

2019. dec. 28. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon gyorsan kiderül egy nő számára ha egy férfi férfiakhoz vonzódik. Legalábbis ha a nő figyelmes, érzékeny típus.
2019. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel történt ilyen. Ott igazából a telefonja volt árulkodó(rózsaszín vagy sárga volt)
2019. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nem volt, de egyszer még a gimiben elkezdtem szemezni egy helyes sráccal, erre kiderült, hogy lány...
2019. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Öhmm... szex után derült ki. :DDD

Egy haverom volt, és iszogattunk este, így kötöttünk ki nála. Maga a szex nagyon rossz volt, nulla előjáték, az "aktus" kb fél percig tartott, de nem azért, mert túl hamar elment volna, ugyanis el se ment, csak abbahagytuk. Fura volt. Aztán utána megbeszéltük, hogy miért volt fura. Azért, mert ő amúgy meleg.

Pedig voltak jelek utólag visszagondolva, nem tudom, miért nem vettem észre. Pl hetekkel ez az este előtt mesélte csak úgy random, hogy eddig, amikor lányokkal volt, nagyon sokszor vett be viagrát előtte. Meg mesélte, hogy randiztak egy munkatársával, és amikor megkérdeztem a nevét, nem akarta elmondani, mert "hülye neve van", pedig amúgy nem volt hülye neve, csak épp ő is fiú volt. Az apróbb jelek meg az öltözködése és a gesztusai.

2019. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!