Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek állunk párba egy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek állunk párba egy társkereső oldalon, ha utána néma csend van? Biztos hogy kapcsolatot keres egyáltalán az ilyen ember? Nem ez az első eset, hogy megtörtént.

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 00:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az ilyenek csak unaloműzésből, talán egó növelés miatt vannak ott. Biztos vagyok benne hogy semmilyen kapcsolatot nem keresnek az ilyenek. 0 tenni akarás érte.
2023. jan. 9. 00:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy két mondat után ugyanez, talált jobbat, ennyike
2023. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És akik hónapok óta fenn vannak? Hogx találna jobbat ha még az ismerkedésig se jutunk el. Ugyan már.
2023. jan. 9. 00:30
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha a jobbra - balra huzogatós, tetszik- nem tetszikre gondolsz ahol X húzás után megmutatja rád ki nyomott "lájkot", ne várd, hogy komoly érdeklődés legyen.:)

Nem időtöltés, csak annyira se veszik egyesek a fáradságot, hogy azt mondja: bocsi a kép (bemutatkozód)tetszik, de egyébként messze vagy, nem téged kereslek, stb.

Ne vedd halálos komolyan a társkeri világát.

2023. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Te is írhatsz neki. Ha két ember nem ír egymásra, az mindkét ember hibája.
2023. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Hogy majd ír ha ráér.

Én is gyujtom azokat akik kompetensek lehetnek hogy majd irok

2023. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Négyesnél a pont.Van ahol akkor láthatod ki húzott téged jobbra,ha te x embert jobbra húzol.Én is előfordult már mindenkit jobbra húztam ez miatt,mert előfizetni nem akartam.Meg ne feledd egy szép csaj matchel naponta sok fiúval nem biztos te tetszel neki a legjobban.Ennyi az egész.Ha nem ír vissza biztos ez van a háttérben.
2023. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom. Minek álltok párba ha utána néma csend van? Mivel te igyanannyira teremted a csendet, mint a másik, válaszolhatsz is a saját kérdésedre, pont mintha a másik kérdezné. Nos miért? Te tudod a választ, hisz te csinálod. Mi nem.
2023. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Van match én állandóan írok a csajokra és már a teltebb nőkre is de már utóbbiak sem írnak vissza. Egy telt nő aki 80 kg és 100 kg között van az miért nem ír vissza egy 73 kg-os pasinak. Nem több vagyok súlyra mint ő hanem kevesebb. Tényleg az lehet a háttérben amit lepontozott válaszadók írtak hogy egy nő sok matchet kap szépfiúktól aztán őket rangsorolják a ranglétre tetejére, átlagos pasikat meg a süllyesztőbe. Teltebb nők is teli vannak már elvárásokkal nem úgy mint az átlagos férfi hogy törődő legyen a nő meg hogy figyeljen oda a külsejére, utóbbi alatt nem azt értem hogy 50 kg-os nádszál modell csaj legyen, csak ne úgy nézzen ki mint egy hajléktalan. Szerintem ezek nem olyan egetrengető elvárások de mégis mi pasik vagyunk teli követelményekkel, akkor ti nők mennyire vagytok teli elvárásokkal? Arról inkább ne is beszéljünk. Azt bírom hogy az olyanokat mint én vagy az előttem kommentelők akik az igazság és normalitás pártján állunk és ki merjünk mondani/le merjük írni amit veletek kapcsolatban gondolunk megy a hisztériás roham hogy hazudunk és nem így van. Mondjuk a mai agyat megmérgezett világban már sajnos ez a normális hogy minél h.lyébbbek legyünk és mi akik normálisan gondolkozunk még mi vagyunk h.lyének nézve. Aki normális azt lepontozzák és próbálják megcáfolni sokszor gyerekes módon, aki h.lye azt meg felpontozzák és sztárolják hogy mennyire igazad van! Pl: Ezeknek a lenéző, ítélkező és incel, nőgyűlölő pasiknak soha senkijük nem lesz. Mondjuk ilyen hiszterikus rohamot kapó nők akik az igazságon és a tényeken megsértődnek amúgy sem kellének!
2023. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!