Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor nő szedett fel férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nő szedett fel férfit (tehát megtörtént eseteket kérek), hogyan közeledett a nő és hogyan fogadta a férfi?

Figyelt kérdés

Hol történt? Csak ráírt fb-on hogy kellesz és a férfi rögtön kapcsolt is?

Kb. olyan történetek érdekelnének, ahol a felek utána tényleg kimondható ideig kapcsolatban voltak vagy legalább egy szexig eljutottak.


2022. júl. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

A pasikhoz nem kell semmi.


Szóban felhívok vkit pl.raer e szombaton velem tartani buliuni vagy akármilywn indokkal es azonnal ugranak


Ha meg akarok is tőle vmit, rástartolok.

A kapcsolatok is addig tartamak míg én kibirom/akarom.


Nem láttam még olyan férfit akinek a nem a szókincsében benne lenne

2022. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
*bulizni vagy akármilyen
2022. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

1.vagyok

Aki igenyli annak viszek bele macska egér harcot, hogy azt higyje ő hódít. Igy mindenki kislelke rendben van:)

2022. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer "felszedett" egy csaj. (Jajj, micsoda áldozat vagyok :D)

Egy haverommal beszélgettünk a kocsmában, volt már vagy éjfél. Leült a mellettünk lévő asztalra egy csaj, és köszönt nekem. Visszaköszöntem, majd kérdezte, hogy mi újság. Az egész csajon látszott ez a "részeg vagyok, és meg akarom b"szatni magam" hozzáállás.

Úgyhogy dumálgattunk, elmentünk mellénk egy diszkóba, táncoltunk kicsit, ittunk még pár kört, majd hazavittem, és meghúztam kétszer. Meg reggel még egyszer.

Ahhhhjjj istenem, miért nem volt még vagy 20 másik ilyen estém... :( Elveszített fiatalság... :(

2022. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
5# miert nem maradtal vele 20 ilyen masik estére
2022. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik esetben már látásból ismertem a srácot. Akkoriban nője volt, így nem érdekelt. Pár év múlva szingli lett, és egy egyetemi rendezvényen összetalálkoztunk. Nos öhm. Ez egy olyan rendezvény volt, ahol csapatok voltak, és megszokott, hogy a csapatok vesztegetik a "bírákat" alkohollal, masszázzsal. Nyilván ezer örömmel vesztegettem ezt a srácot masszázzsal, miközben teljesen nekidőltem. Utána felkerestem online, elhívtam randizni is egy nyári programra. Utána fel lakásra (nem szexeltünk, csak ott aludt). Csórinak totál nem esett le. Mármint nem, nem arról van szó, hogy nem vonzódott hozzám, bár én is ezt hittem, ennyiben is hagytam. Később kiderült, hogy telebeszélték a fejét, hogy túl jó nő vagyok hozzá, és csak félreért 🤦🏼‍♀️ Utána ő hívott el találkozni, akkor már a haverjai szóltak rá, hogy szedje össze magát, mert ennél nagyobb zöld lámpákat sose fog újra látni. Kb fél évig együtt voltunk, de a kisebbségi komplexusa szétzúzta az egészet.

Férjemnél is mondhatjuk, hogy én kezdeményeztem, de igazából csak összekevertem valakivel, és bejelöltem ismerősnej. Utána már ő vette át az irányítást, és hívott randira.

2022. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem így "szedett fel" a barátnőm:

Az egyik közös ismerősünket küldte oda, hogy tetszek neki!

Csak annyit mondott az ismerősünk hogy hallotta, ezért megmaradt a csaj önérzete, méltósága és én meg biztonságban elutasítás nélkül közeledhettem, kezdeményezhettem!


Ha valaki "elhinti" a férfinak a nő vonzalmát, az előny mindkét nem számára.(Szerintem ez nem olyan direkt felajánlkozás a nő részéről!)

Sok csajnak ajánlom ezt a módszert, mivel azt hiszi a kiszemelt férfi, hogy neki kell lépnie, mégis magabiztosabban kezdeményezhet, de éreztetni kell, hogy nincs célegyenesben és kicsit azért küzdenie is kell!

(nekem bejött! 25f)

2022. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!