Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csúnya nő utasít el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya nő utasít el az rosszabbul esik mint ha egy szép nő?

Figyelt kérdés

ÉLőben odamentem egy elhízott csajhoz, gondoltam úgy sincs barátaj. Erre közli hogy férje van.


UIgyanez a másik, csúnya nőhöz odamentem, hát neki férje van 15 éve.


És akkor gondoltam magamban, hogy ilyen ronda nőnek hogy lehet férje 15 évig?


Velem van a baj?


Tehát még a csúnya nőknek sem kellek.



2023. dec. 22. 17:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

9, persze, hogy van ilyen. Jellemzően az átlagnál szebb, de személyiségében nem hozzám passzoló.

De mégis ki akarná olyanba tenni a farkát akit csúnyának tart?:D Miért akarnék magamnak rosszat?:D

2023. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas hányinger ember vagy.
2023. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Miért nektek nincs olyan ismerősötök aki nem szép vagy igénytelen még is kapcsolatban van és soha nem gondolkodtatok el, hogy ilyen embernek hogy lehet párkapcsolata???


Akár férfi akár nő.

2023. dec. 22. 17:27
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazából azt hittem, hogy ilyen lányokhoz úgy sem megy oda senki, ezzel kicsit feldobom a napját, vagy valami és örülni fog neki. Erre nagyképűen közli, hogy férje van. Hát többet sem megyek oda ilyen nőkhöz az biztos.
2023. dec. 22. 17:28
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyképűen közli?:D Dehát.. ha egyszer férje van, mit mondjon?:D
2023. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőbe nem teszi az ember a farkát aki nem tetszik neki. Te még ebben is selejt lehetsz!
2023. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel kicsit feldobom a napját"


Mikor fogják fel végre a férfiak hogy a figyelmük nem akkora kegy egy nőnek mint azt hiszik?


És még be vagy sertodve hogy mereszelt párkapcsolatban lenni

Gyökér...

2023. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a nőknek lehet nem a legszebb a külseje, de valószínűleg nem ocsmány a lelkük is mint neked.
2023. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, ez lett volna a napi jócselekedeted, és ezek a "bálnák" megakadályoztak benne.

Trollnak gyenge, komolynak szánalmas.

2023. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Biztos nektek is van olyan típusú ember, akivel nem járnátok, de szexelni OKÉ. Nőknél is van ilyen típusu férfi."

Igen van, de csak szexre mi elég magasra tesszük a lécet, nem rondákkal dugunk.


Ezenkívül miből gondolod hogy egy nő, aki szerinted ronda, téged jóképűnek tart?

2023. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!