Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány éves kor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kor az amíg elfogadott az otthon élés a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Én pl. jól keresek (600 nettó, prémiumokkal) és 2 éven belül szerintem tudok venni egy lakást, minimális hitellel (vidék, olcsóbb). Itthon élek 29 évesen mivel egyedülálló vagyok. Jelenleg egy levelező diplomát csinálok, ami után mégjobb lesz a keresetem. Nem nevezném magam mamahotelesnek, én takarítok, főzök és intézem a szükséges ügyeket, egyedül csak mosni nem mosok.


Ez is elítélendő?


2023. dec. 20. 17:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Ismerek olyat, aki 60 éves koráig élt így. Miután meghaltak a szülei, instant lett kapcsolata és rendes szerelem, meg minden.


Ő csinálta jól. Royal flush.

2023. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%
A mai ingatlan árak mellett sajnos az is normális, ha még 50 évesen is szülőkkel laksz
2023. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. Majd ha lesz olyan kapcsolatod ahol felvetődik az összeköltözés akkor odaköltözöl és beszállsz a rezsibe, vagy közösen vesztek ki pecut.

Szóval ott kezdődik, hogy "lesz kapcsolatod"... ahhoz meg nem lakás kell elsősorban. Attól hogy valaki vesz egy 50 m2-es lakást még nem lesz automatikusan nője.

2023. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#21 Én is ismerek ilyen pasikat, egyiknek sincs nője azóta sem. Hiába lett lakásuk, attól még ugyanolyan maradt a természetük. Annyi a különbség, hogy anyu nélkül szépen leépültek és eligénytelenedtek.
2023. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24.


Azért mondom, hogy létezik ilyen is, most így a házasságára készülve 62 évesen, elég boldognak tűnik.

2023. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#25 Jó, de 62 évesen mit akar már? Szerinted nem szúrta el az életét?
2023. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26.


Nem. Csak akkor, ha mondjuk akart pulyát, mert akkor már késő, de amúgy... Még 5-10 boldog éve lazán lehet olyan korban, amikor más már csak károg.

2023. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!