Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor érjük el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érjük el azt, hogy a társkeresőn való ismerkedés mindenki által elfogadott és normális legyen?

Figyelt kérdés

Ugye sok 60+-osban még él az, hogy az interneten csak pedofilok és csalók vannak. 40+-osok között sok olyan van, akik szerint ez végső eset csak, ha nagyon nagy bajok vannak veled akkor mész fel ilyenekre. Tinik és 40 alattiak már jobban elfogadják és sokan használják, de köztük is van olyan, aki szégyelli, hogy pl Tinderen ismerte meg a párját, meg lenézi azokat, akik használják. Meg ugye vannak, akiknek nem sikerült, ők terjesztik, hogy nem lehet szerelmet találni társkeresőkön.


Nekem jó tapasztalataim vannak, mondjuk én nő vagyok, de a vőlegényem akit Facebook társkeresőről ismerek, férfi :D


Szerintetek mikor jutunk el oda, hogy ne gondolja ezt senki cikinek vagy kényszer megoldásnak?


2023. jún. 16. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Miért fontos az, hogy mások mit gondolnak? Engem abszolút nem zavar, ha más azt gondolja, hogy a tinderezés gáz, ha én ott találok normális embert. Ha összejöttünk leíratkozunk, aztán csá. Kinek mi köze hozzá?

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével.

2023. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Két exemet is netről ismertem meg, az egyik mondta, hogy találjunk ki egy kamu történetet, amit beadunk másoknak, én ebbe nem mentem bele, és bár nem titkolta, ha kérdezte valaki, de nem szívesen válaszolt, mert "nem vall rá" (mégis fent volt :D). A másik pedig tényleg kamuzott mindenkinek, hogy egy buliban találkoztunk, de nekem erről nem szólt, úgyhogy égett a pofám, amikor az anyja kérdezte az én szemszögemből a megismerkedésünk történetét és leesett az álla a hallottaktól. A barátai közül is mondtam valakinek a sztorit éppen, aztán megszólal, hogy igen igen csak szégyelltem ezért hazudtam. A hazudós 1998-as a másik 1994-es születésű.


Meg szimplán csak zavar, hogy kikerekedett szemekkel néznek rám, amikor mondom, hogy a vőlegényemmel hogy találkoztam, oké nem ez a többség, a jobb fejek csak meglepődnek, hogy nem tudták, hogy ez nem csak szex app, meg persze sokaknak teljesen természetes. De attól még zavar az a néhány is, meg sokat lógok gyakorin és azért itt is megy a szidás...

2023. jún. 16. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom magam. Nem kell foglalkozni mások véleményével. Se a gyakorin, sem az életben.
2023. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sose személytelen baromság netes keresès
2023. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mo.-n sosem.
2023. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a többségnek hozzád hasonló élményei lesznek.

Én az a fajta vagyok, aki egyelőre nem elég elkeseredett. Hallottam, láttam nem egy baratnőm élményeit, üzenetváltásait. Van, aki végül egy olyan pasival találkozott, akivel évek óta együtt vannak. Siker sztori persze, csakhogy, láttam az odáig vezető utat. Azt, hányszor futtatott szimultán több pasit üzenetben, vagy akár már randi szinten is, hány szexet kereső és egyéb barom volt, akikkel fecsérelte az időt, vagy konfrontálódnia kellett, mert se a szép, se a csúnya lekoptatás nem ment át. Én se barmokat, se szexuális közeledést nem akarok elhárítani. Főleg, ha valakinek a nem, nincs benne a szótárában. És nem akarok versenyló módjára köröket futni, hátha a végén nem rostál ki a drága kiszemelt.

Én az az egy akarok lenni, aki szólóban nyeri meg a pasit.

Én ezért tartom magam nagyon távol ettől. Arról nem is beszélve, hogy tágabb ismerősi körben voltak pasik, akik ilyen alkalmazásokon kerestek a párjuk mellett alkalmi szexet, vagy akár kapcsolatot. Ez sem hiányzik. Se az, hogy én legyek a párja, se az, hogy tudtomon kívül váljak szeretővé.

És persze, ezek megesnek a személyes ismerkedésnél is. Csak nem ilyen arányban. Úgyhogy én inkább a való élet helyzeteit pártolom és minden rosszindulat nélkül lepődök meg, mikor valaki tartós, harmónikus kapcsolatot hoz össze egy társkereső segítségével.

Túl sok a negatív tapasztalat körülöttem.

2023. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam társkeresőn de a többiek "élményeit" hallva tényleg kialakul egy kép, hogy erre csak a legkétségbeesettebb, bárki jó lesz már csak legyen valaki állapotú emberkék adják a fejüket. Ráadásul a lényeg abszolút hiányzik majd ezekből a kapcsolatokból ami nélkül nekem nem kellene egy másik ember, az őszinte szerelem. Egy adatlapból, fotóból álló választás sosem lesz olyan értékű mint egy való életben kialakuló szerelem.
2023. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De te hány éves vagy? Mert az én ismerőseim közül mindenki használja vagy használta már aki nincs párkapcsolatban (20on évesek)
2023. jún. 17. 08:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Az őszinte szerelem meg nem úgy alakul ki hogy tetszik valaki adatlapja :D Hanem találkozunk személyesen, egyre többet
2023. jún. 17. 08:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A szerelem történik, nem megszállottan és kétségbeesetten kutakodsz utána a szeméthegyek között, hogy aztán a valahogy elfogadható személyeket elkezdd személyesen csekkolni. Ne vicceljünk, ti nem tudjátok miről van szó csak találtatok valakit aki elmegy, hozzácsiszolódtatok és most magatoknak is beadjátok, hogy ez a szerelem. Félreértés ne essék, nincs ezzel semmi baj, az a baj, hogy ti elvárjátok mindenkitől, hogy ezt a műfaj ne tartsa annak, ami. Egy kényszeredett társkeresés azoknak akiknek a valóságban nem jön össze semmi.
2023. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!