Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy nőknél elfogado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy nőknél elfogadott hogy otthonról vagy szobabérletből keres párt de férfiként meg elvárt a saját lakás albérlet már nem jó?

Figyelt kérdés

Egyenjogúság van ugyanannyit keres egy férfi mint egy nő.

De mégis a férfi hívja meg mindig a nőtvrandin legyen saját lakása.

Legtöbb nő meg úgy megy randizni hogy 30-40 évesen is otthon él vagy szobát bérel mert csak ezt engedheti meg.

Miért van ez a kettőség a társkeresésben?


2023. okt. 19. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Nincs ez a kettősség csak a ti buksitokba.

Az első randikon a férfi fizet:

Fel szoktam ajánlani hogy kifizetem a részem. De akikkel eddig ismerkedtem 99% ban ezt elutasították, mert szerintük is illik hogy a férfi fizessen.

Lakhatás: 3 komolyabb kapcsolatom volt. Ebből mind a 3x nálam laktunk😅 igaz most elköltözünk mert vettünk egy közös házat a vőlegényemmel.

2023. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Nincs egyenjogúság vagyis az csak akkor "van" ha a nő javára kedvez, ezt tanuld meg.


Az én eddigi barátnőim, egy kivételével, egyik se keresett közel se annyit mint én és ha a statisztikát nézed, az is tükrözi hogy a nők és férfiak bére nem egyenlő.


A nőknél nem elvárt a saját egzisztencia, sosem volt elvárt. A férfiaknál pedig igen, mert mindigis a férfiak teremtették meg a dolgok jelentős részét. Nézz csak körbe a világban, akár nézd meg a Nobel díjakat. Összesen 57 nő és 873 férfi kapott Nobel díjat, elég egyértelmű az arány. Ez egy evolúciós berögződés, ami megmaradt és meg is fog maradni.

2023. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Magyországon már többször kijelentették női politikusok női aktivisták egyenjogúság van nőknek mindenben ugyanannyi joga fizetése van mint a férfinek.

Akkor ez mégis hogy van hogy miből vegyen a férfi ebben az országban saját lakást mikor a nők sokszor csak szobát tudnak bérelni de elvárják másnak lakása legyen?

2023. okt. 19. 17:18
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Az ilyen LMP, párbeszéd és hasonló pártok kijelentéseit el kell felejteni, komolytalanok és kb annyi esze van mindnek együtt mint 5 csimpánznak.


Hogy nélkül. Jelenleg amúgy sehogy. Ha normalizálódnak a hitel kondíciók és nem Bp-n laksz, akkor egy 600 ezres nettó fizetéssel (szerencsére ez megvan) azért be lehet vállani egy lakáshitelt. Nekem ez lesz a forgatókönyv, ha rendeződnek egy kicsit a gazdasági dolgok.


Tény hogy 600 nettót itt nem sokan keresnek, sőt még az országos szinten is egy jó fizetésnek számít. Erre azt mondom hogy fejlődni kell és abszolút nem elérhetetlen, sőt nyilván magasabbra szándékozok menni az egyetem befejezése után. :D

2023. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk én csak 29 vagyok, szóval nem vagyok még elkésve a saját lakással. Nem lennék egy ilyen 35-40 éves gyári munkás helyébe az tuti.
2023. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De ilyen gyári munkás réteg több százezres az országban.Több százezer férfi meg nő.

Nők sokszor otthonról eljárnak dolgozni onnan randiznak a férfiak meg munkásszállóra kényszerülnek mert otthon ne éljen már.

Munkásszállón lakó több százezer férfi hogy tud normál nőt szerezni?

Addig az otthon kényelméből randizgatő nő meg válogat a lakástulajdonos pasik közül.

2023. okt. 19. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van az milliós is.


Én inkább itthon élek mint egy munkásszállón. Szégyen vagy nem szégyen, de egyedül nem fogok kibérelni semmit se. Inkább elrakom azt a havi 120 ezret és bedobom az önrészbe a hitelhez.

Ha közbe lenne barátnőm, akkor legrosszabb esetben elmegyünk ketten albérletbe, van annyi pénzem hogy bármikor mozdulni tudjak.


Egyébként a nők nagyrésze nem a gyárimunkásokat keresi, hanem azokat akik mellett eltudnak köteleződni. Nem feltétlenül arra mennek hogy gazdag legyél, de legyen egy egzisztenciád, dolgozz, ne legyél igénytelen (dagadt,cigis etc.). Hatalmas tévhit hogy a nők a gazdagokat keresik, sokszor elég ha van egy rendes állásod, nem vagy igénytelen, átlagosan nézel ki és van egy kis humorod. Csak az incelek hiszik azt h a nők a pénzre mennek csak.

2023. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért van ez, mert te ezt képzeled.


Lakhatási válság van, nem nagyon lenne kivel összejönni 40 éves kor alatt, ha elvárás lenne a saját lakás.

2023. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan is, hogy több generáció él egy fedél alatt. Nagymama, gyerekek, unoka stb. Ezzel szerintem csak akkor van gond, ha a szülőkkel tarttatja el magát valaki és semmit nem segít anyagilag. Másfelől sokszor tapasztalni, hogy a férfiak többet keresnek, mint a nők, ugyanabban a pozícióban. Úgyhogy a nagy francokat van egyenjogúság, legfeljebb látszólag.
2023. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

"hogy a férfiak többet keresnek, mint a nők, ugyanabban a pozícióban"


nem kellene erőltetni ezt a wage gap baromságot, amit már ezerszer debunkoltak

2023. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!