Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány éves kor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kor az amíg elfogadott az otthon élés a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Én pl. jól keresek (600 nettó, prémiumokkal) és 2 éven belül szerintem tudok venni egy lakást, minimális hitellel (vidék, olcsóbb). Itthon élek 29 évesen mivel egyedülálló vagyok. Jelenleg egy levelező diplomát csinálok, ami után mégjobb lesz a keresetem. Nem nevezném magam mamahotelesnek, én takarítok, főzök és intézem a szükséges ügyeket, egyedül csak mosni nem mosok.


Ez is elítélendő?


2023. dec. 20. 17:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

9 igen nő.


Tölem csak ezt hallják amugy a pasik.

Egyik exemmel (4 év egyutt, eljegyzés)is úgy volt hogy amiert neki lakása van, de ne én szívjak ez miatt, vele meg volt beszélve hogy felesben gyűjtünk még attol közösre hogy ne is kelljen magam vendégnek se érezni nála ne igy kelljen élnem.

(De ettol fuggetlenul szétmentünk teljesen más okbol. Szóval amit gyujtottunk addig, fele nála másik fele nálam es helo)


Aztán bárkivel is vagyok azóta is az alap nálam ez. Nekem az a társ aki társ az életben anyagiakban biztonságban is pláne ha bevállalom a kölykeit amivel magam kapálom el, akkor végképp ne az legyen hogy voltaképp csövessé tesz egy pasi válásnál vagy ha bármi van.

2023. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%

@10!

Nincs vendegeles ha önzetlen vagy, párommal mikor megismerkedtem volt egy házam ép akkor lett készen a felújítása. Terveztünk jó pár dolgot amit az ő pénzéből valósítottunk meg. Ez mind felfogás kérdése, látszódjon az akarás! Így nem érzi magát vendégnek.

Nagyapám azt mondta, egy férfi dolga a lakhatás megteremtése, a nő dolga életet vinni a házba.

2023. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

A sajá kevo nekem csak annyiban vonzó ha átmegyek hozzá akkor ne az anyjával kelljen jópofiznom meg ilyenek. Ehhez saját albi is elég mondjuk.

De en se lennèk komoly kapcsolatban "vendég".

2023. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12 ha szakitotok akkor is az otthona..? Ugyanmár.
2023. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Egy nő amugyis baromis sokat kockáztat már azzal is ha gyereket szül mert senkinek nem kell gyerekes nő de gyakran munkahelyekre se, műszakolni se tudna, mindenét de még a szépségét korát is beleadja a kapcsolatba szóval az életét, aztán közben amugy fedél sincs a feje felett igazából merthát az a pasi háza..

Hülye aki ebbe belemegy a mai világban.

2023. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
44%

Sehány éves korban nem elítélendő.

Az élethelyzet, a körülmények, a miért-ek az elítélendő, kortól függetlenül!

Ha azért laksz otthon felnőtt fejjel, mert kényelmesebb, meg mindent megcsinálnak helyetted, akkor az gáz! Ha viszont azért, mert a beteg szüleidet/szülődet ápolod, aki nélküled nehezen tudna létezni, akkor egyáltalán nem gáz! Ugyanígy, ha 30 évesen is anyuka pénzel téged, meg veszi a felvágottat, akkor gáz! Ha viszont te intézel otthon dolgokat (ugyanúgy mosogatsz, főzöl, stb.), fizetsz a közösbe és nem csak 100 ft-ot, dolgozol a házban/ház körül, rendezed a rendezni valókat, akkor nem gáz, akármennyi idős is vagy.

2023. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%

Aki nem tud anyummal jópofizni, azzal össze se jövök.


Édesanyámat ismerem 35+éve, páromat meg 4 hónapja. nincs abban a pozícióban hogy osszon 1 lapot is anyámmal szemben.

2023. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%

8


Persze hogy aztán ne lehessen téged kidobni! Aztán még eladjátok a közös házat évekbe is telhet. Utána a pali a fele pénzből nem tud újat venni csak hitellel. Szóval totál tönkre tennéd. És mint ismerős ez a közös gyűjtés meg vétel dolog (volt ilyen a családomban) a férfi fizetett mondjuk 25 milliót a nő 6 ot. És utána persze a nőnek nem a 6 kellett amit beletett az évek alatt, hanem rögtön az ingatlan jelenlegi árának a fele!

2023. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17 mindenki tud anyuddal jopofizni de kell a magánélet ember! 2 ember magánélete.
2023. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%

#18

Fél ház árából anya sem tud hitel nélkül házat venni, csak annyi a különbség, hogy neki még a gyerekek is ott vannak, akik miatt dolgozni sem tud akárhol, akármennyit. Vagy mit gondolsz, hogy az elvált nők hogyan boldogulnak? Azokat az éveket, amikor a nő az idejét, energiáját a családba ölte, hogy számítod ki, mennyit ér? Na, pont a hozzád hasonló pasik miatt nem szülnék gyereket olyan házba, ahonnan bármikor kirakhatnak.

2023. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!