Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány éves kor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kor az amíg elfogadott az otthon élés a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Én pl. jól keresek (600 nettó, prémiumokkal) és 2 éven belül szerintem tudok venni egy lakást, minimális hitellel (vidék, olcsóbb). Itthon élek 29 évesen mivel egyedülálló vagyok. Jelenleg egy levelező diplomát csinálok, ami után mégjobb lesz a keresetem. Nem nevezném magam mamahotelesnek, én takarítok, főzök és intézem a szükséges ügyeket, egyedül csak mosni nem mosok.


Ez is elítélendő?


2023. dec. 20. 17:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy elítélendő.
2023. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Fejezzétek már be! Az előbb, 1 órával ezelőtt feltett kérdésre is kaptatok már választ, mindenki telibeszarja, hogy mit sírtok itt, azért nem kelletek a nőknek, mert nem vagytok százasok agyilag, ennyi, ezen nincs mit szépíteni.
2023. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2 - Senki nem kérdezte a véleményed, lapozz ha nem tetszik valami. A kérdést meg értelmezd! Butaság nem mentség! :)
2023. dec. 20. 17:52
 4/27 anonim ***** válasza:
23%

Aki 14 évesen nem tud elköltözni legalább egy albérletbe fiukent az életképtelen!


Fejezzétek már be a sírást! 🤣👍🏻

2023. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem elítélendő max annyi, hogy nagy eséllyel nem lesz senkid amig otthon laksz.. A nőket nem érdekli, hogy 2-3 év múlva veszel lakást. Nekik most kell azonnal ahova csak be kell költözni és élvezni azt a nettó 600 at amit keresel.
2023. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
20
2023. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Nincs veled semmi baj
2023. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Nekem olyan társ kéne aki velem gyűjt közös házra közös életbe.

Szóval pont azok esnek ki akiknek saját kecója van. En nem akarok ugy járni hogy en mindenem anyagilag is meg az éveimet is beleadnám a közös életbe családba, aztán válásnál meg az a kérdés hogy mehetnék az utcára?


De minden nő más.

2023. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

8. te nő vagy?

Én ilyet még soha nem hallottam/láttam, hogy :"Szóval pont azok esnek ki akiknek saját kecója van." egy nö ilyet mondana :DDD

2023. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
#9 Pedig én is így kerestem párt. Nem szerettem volna vendég lenni életem végéig.
2023. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!