Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdekelhetem a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekelhetem a lányt ha így viselkedik az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Nem ér rá találkozni, ritkán ír vmit ha válaszol akkor is nagyrészt igen,nem, sokszor nem is válaszol ha kérdezek vmit hanem teljesen másról kezd el beszélni, vagy abszolút figyelmen kivül hagyja.


Viszont előzőleg azt beszélte hogy velem szeretne lenni, csak sok a tanulni valója egyetemre. Így nincs ideje semmire. De nem tudom szerintem ez nevetséges kifogás hogy annyit kell tanulni hogy ne tudjon írni.


Tegnap pl jó reggelt írt, este 9 kor....

Ma meg küldött egy szívet és ennyi.

Mennyire lehet komolyan venni ezt a fajta viselkedést?

A megérzésem azt mondja hogy nagyon komolytalan, és ha komolyan érdekelném azért tudna rám időt szakítana vagy legalább egy kicsit érdeklődne felőlem.



2023. dec. 18. 23:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Kevesebb személyeskedést, több érvelést

Ez így ebben a formában nem túl szimpatikus kedves az-én-csodálatos-személyiségemért-rajonganak-a-lányok-ellentétben-veled úr

Szövegértés gyakorlást is ajánlok egyébként, ugyanis most azt mondtad, hogy pl az hogy több lány is szerelmes lett belém, az annak a példája, hogy lesz@rnak. Kicsit érdekes gondolkodás:D

2023. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem érdekeltem már.
2023. dec. 27. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!