Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdekelhetem a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekelhetem a lányt ha így viselkedik az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Nem ér rá találkozni, ritkán ír vmit ha válaszol akkor is nagyrészt igen,nem, sokszor nem is válaszol ha kérdezek vmit hanem teljesen másról kezd el beszélni, vagy abszolút figyelmen kivül hagyja.


Viszont előzőleg azt beszélte hogy velem szeretne lenni, csak sok a tanulni valója egyetemre. Így nincs ideje semmire. De nem tudom szerintem ez nevetséges kifogás hogy annyit kell tanulni hogy ne tudjon írni.


Tegnap pl jó reggelt írt, este 9 kor....

Ma meg küldött egy szívet és ennyi.

Mennyire lehet komolyan venni ezt a fajta viselkedést?

A megérzésem azt mondja hogy nagyon komolytalan, és ha komolyan érdekelném azért tudna rám időt szakítana vagy legalább egy kicsit érdeklődne felőlem.



2023. dec. 18. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan?

Magadtól nem jöttél rá ez mit jelent egy nőnél?

2023. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem mert előtte mintha komolyan beszélt volna, vagy miért hazudná hogy akar vmit?

Ezért vagyok össze zavarodva

2023. dec. 18. 23:34
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon lehet ez alapján eldönteni
2023. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el lehet dönteni: közepesen érdekled a csajt, amolyan tessék-lássék módon (amíg nincs jobb alapon).
2023. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mi volt koztetek?
2023. dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyet jegyezz meg.


Amelyik lány/nő odavan érted, és nem is kicsit, az képes válaszonként regényeket írni, vagy magáról, vagy úgy, hogy egy regényben megfogalmazva kérdez felőled. Folyton keres, minden nap, nincs olyan se hétköznap, se hétvégén, hogy ne írna, mindegy, hogy sok dolga van, akkor is ő keres.

Ő hív el téged valahova, vagy utal rá, hogy elhívhatnád. Találkozni akar veled, és sokszor. Soroljam még?


Ha ezek ellenkezője történik, akkor nem te vagy a befutó. Az meg, hogy sokat kell tanulnia lehet, hogy igaz, de ha tényleg érdekelnéd, akkor nem használná ezt kifogásként. Ez ilyen egyszerű.

Nincs oda érted. Ilyen "nesze semmit, fogd meg jól" szinten van most veled.

2023. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Én aktív vagyok online társkeresésben, volt is sok sikerem, szórakozóhelyen is volt többször hogy odajött lány, ennek ellenére én ilyet életemben kb 3szor tapasztaltam. Legutóbb is amikor ilyen volt, végül eltűnt a csaj, merthogy "nincs jól lelkileg".

Annyit akarok mondani ezzel, hogy ha rajongásra vársz, akkor potenciálisan egyedül fogsz meghalni...

2023. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


El vagy tévedve. Nálad is akkor az volt a helyzet, mint a kérdezőnél, a lányok egyszerűen leszartak téged, mert érdektelen voltál a számukra. Éppen erről írtam az előbb. Nem rajongásról van szó, hanem érdeklődésről. Ha pedig egy szerelmes lány érdeklődik felőled, akkor bizony kapod az sms-t meg a messengeren az üzenetek tömkelegét. Ha nem, akkor nem érdekled. Mit nem értetek meg ebből?

2023. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Nem tudom te miről beszélsz most, én mindent értek abból, amit mondtál, csakhogy ha te arra vársz hogy egy lány szerelmes legyen beléd online, akkor 1. egyedül fogsz meghalni 2. ha esetleg mégis van ilyen lány, az kissé mentálisan problémás, ugyanis egészséges ember nem lesz online szerelmes.

Én konkrétan leírtam, hogy úgy volt sikerem, hogy nem tapasztaltam ilyet, amiből az következik, hogy nem csak az általad leírt RAJONGÁS jelent érdeklődést, ugyanis én vagyok az élő példa. Sőt ennél még tovább mentem, ugyanis az általad leírt aduász rajongást is megtapasztaltam, ami szerinted már szerelmet jelent, miközben megintcsak élő cáfolatként nekem nem lett semmi egy ilyen helyzetből, szóval nem, nem elég hogy nem CSAK a rajongás jelent érdeklődést, de még csak nem is jelent feltétlen semmit. Amiből pedig az következik, hogy ez a rajongás jelenség valójában nem tőled függ, hanem a rajongó személy személyiségétől, tehát ez alapján levonni következtetéseket HIBÁS.

Köszönöm a figyelmet

2023. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Ki beszélt itt online ismerkedésről te szerencsétlen?!


Előbb élőben kell felkelteni egy lány érdeklődését, az online üzengetés, ami napi szinten megy, az meg utána jön, az már csak hab a tortán, az annak a jele, hogy az érdeklődés nem csökken.



Igen, te vagy az élő példa, hogy mit csinál egy lány, ha leszarja a másikat. Nem vagy olyan érdekes és szerethető, hogy egy lány sokáig rád irányítsa a figyelmét.

2023. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!