Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi (akit látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi (akit látásból ismerek csak és egy ideje kerülgetjük egymást) utánam fordul az utcán akkor még érdekelhetem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit csak látásból ismerek, (illetve egyszer beszéltünk egy pár szót de az nem rendes bemutatkozás stb volt hanem teljesen véletlen) és már egy jó ideje kerülgetjük egymást. Nem tudok erre jobb szít. Nagyon konkrét közeledést egyikünk sem tett a másik irányába (inkább a pillantások, egymás után fordulás, bámulás a jellemző). Aztán egy ideje ezek már úgy elmaradtak (tudom ha ő félénk lehettem volna én nő létemre a tökösebb de nem voltam) és lemondtam a dologról.

Aztán a mai napon egy barátnőmmel kávézgattunk egy kávézó teraszán és arra sétált el az említett illető. Észre is vett, ment tovább aztán már amikor arrébb volt, visszafordult és pont megint a szemembe nézett.

Tudom hogy ez így rémszánalmasnak hangzik, meg ez nem is a teljes sztori csak a rövidített verzió tehát kissé értelmetlennek is hangzik.

Szóval röviden ha most mégis visszafordult (úgy hogy már hónapok óta nem) és rám nézett akkor lenne értelme valahogy lépnem felé?


2020. márc. 12. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lépj egy aprót, azt majd a követi a részéről egy újabb, aztán megint te, aztán ő... Kialakul ez, ha van szimpátia és vonzalom. De szép is ez! Irigyellek titeket.
2020. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Bizonyára nem vagy neki közömbös...

Ffi.

2020. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet benne valami.
2020. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Az is lehet, hogy csak megnézi a ronda nőket és megy tovább. :)
2020. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

4-es, anyukáddal poénkodj így. :)


Kérdező:

Leszólítás: Szia, hogy vagy? blablabla...

Elköszönés: Na, majd találkozunk. Nem szoktál XY helyen kávézni? Vagy bármi.

Kovácsolj találkát, ügyeskedj!

Ha igent mond, kérdezd meg, hogy legközelebb mikor?

Ha nemet mond, mondd azt, hogy kár kihagyni. Itt elvileg ő fog "csatlakozni".

2020. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Ebbe is lehet valami csak kár hogy nem vagyok ronda;)
2020. márc. 13. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mersz lepni, tedd meg. En hiaba voltam jo csaj, keptelen lettem volna lepni, ha megis, akkor ijesztoen. Annyira rettegtem betegesen az elutasitastol, hogy mindent veszni hagytam.

Lepj, de kellemetlen meglepetes lehet. Megis jobb. Hogy parja van, akit nem akar megcsalni, vagy nem olyannal, aki fontos.

Sok sikert!

2020. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!