Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csinos, vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csinos, vonzó nőket érdekelhet egy 35 körüli férfi, akinek érezhetően csökken a libidója?

Figyelt kérdés

Nagyon gátolja még az ilyen korosztályba eső hölgyeket, ha azt látják: egy férfit valahogy egyre kevésbé a szex mozgat meg, mert már "kiélte" magát, vagy eleve nem volt ennek akkora szerepe az életében, de ami izgalmasat átélhetett azt átélte? És nem tekint magára csődörként, mert nem vonzza annyira, hogy szexuálisan elégítse ki a másikat, hanem inkább más dimenzióba helyezné a párkapcsolatait?

Igen, részint magamról beszélek. Mostanában ha tetszik valaki, egyre kevésbé úgy képzelem a karjaim közé, hogy szexelünk. Pedig ez régen nagyon másként volt, de most már az ötödik-hatodik helyen van a fontossági listán, hogy néha intimen legyünk együtt valakivel, ugyanakkor nem bánnám ha a párom azért vonzó, nőiesebb nő lenne, de valahogy már nem azért...



2020. ápr. 19. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Viszont ebben a korosztályban félek, sok nő nem tud ráhangolódni a férfira, ha fél tőle, hogy az "nem tudja" rendesen kielégíteni.
2020. ápr. 19. 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:
36 éves nő vagyok. Magasabb a libidóm, mint valaha. Naponta akár 3-szor is tudok szexelni. Viszont előny, ha egy férfi nem csak a szexre építi a kapcsolatot.
2020. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így ez nekem vágyölő lenne.
2020. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28 vagyok. Nekem ez nagy gond lenne, mert fontos a szex, az intimitas.
2020. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy probléma lenne nálam, nem is működne így semmilyen kapcsolat. De lehet valaki meg pont ennek örülne. Azért gondolj bele, ha 35 évesen ez van, mi lesz 40, 50 stb évesen?
2020. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26 éves csinos, vonzó nőként friss kapcsolatban vagyok egy 34 éves férfival. Bár ő is mondhatni "kiélte" magát, mégis a szexualitása csúcsán van. Imádjuk, hogy egyforma az "étvágyunk" és mindkettőnknek nagyon fontos a kölcsönösen kielégítő, jó szex, rengeteget hozzáad a kapcsolatunkhoz. Úgyhogy igen, zavarna.
2020. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igaz már öreg vagyok mert53 éves de nem csak én más nők is örülnek annak ha 1 férfi nem csak a szexre hajt pláne 30 év körül.
2020. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!