Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg jóval több a csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jóval több a csinos nő mint helyes férfi?

Figyelt kérdés

Mikor villamoson utazok és a nőket nézem mind csinosak, szép haj bájos arc, van persze egy két igénytelen kövér nő de ez nem olyan sok.

Ha férfiakat nézem, alacsony, nagyon vékony fura haj, kopaszodó, el van hízva stb. Persze vannak magas jóképű sportos férfiak is de nőkhöz képest jóval kevesebb. Én látom rosszul vagy tényleg így van?


2020. febr. 3. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb férfi meglehetősen hátrányos kinézetű. De nekem az a szerencsém, hogy a rondák tetszenek, így bőven van kínálat.
2020. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Teny h sok ffi nem ad magara. Viszont miota az informatikusok elkezdtek gyurni eleg jo vilag van.
2020. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyire nagy a különbség, de valamennyire igaz.
2020. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Hetero nő vagyok, de pusztán emberi alapon több nőhöz érezném kellemesnek hozzábújni a 4-6 - on például, mint férfihez. Azok lehet, hogy csak a púdertől, de legalább nem büdösek és össze-vissza szőrösek-zsírosak.
2020. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy sárga virág is több nő, mint fehér...


egyéb bugyuta kérdés?

2020. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
A férfiakban egyszerűen nem a kinézetet tartják az elsődleges értéknek a nők, hanem a megfelelő személyiséget (nyilván bizonyos határok között, nem a végletekre gondolok). Egy nő lehet bármilyen elviselhetetlen, akkor is egy rakás férfi fog pincsikutya módon rohanni utána, ha vállalhatóan néz ki, egy elhízott nőnek viszont küzdenie kell a figyelemért akkor is, ha mondjuk qrva jó arc. Egy férfihoz viszont annak ellenére is sok nő fog vonzódni, hogy mondjuk kopaszodik vagy el van hízva, ha olyan ember, aki kiáll magáért, megbízható, jószívű, szorgalmas, törődik az emberekkel, felelősséget vállal saját magáért és a számára fontos személyekért.
2020. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt sokszor írom itt válaszként is.


Kevesebb jóval kevesebb.


Ezért 10-nőre jut egy férfi kb.

2020. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huszonévesek közt sok jóképű pasi van,de utána nagyon megfogyatkoznak.
2020. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Én akármerre megyek,utcán,buszon,villamoson,szinte naponta rengeteg csinos nőt látok kopaszodó,vagy pocakos (átlagos kinézetű) csávóval.Ez fordítottan is igaz.Nagyon ronda nőt is láttam már többször jóképű magas férfivel kézenfogva.Ezek alapján nekik van kapcsolatuk és szerintem baromira nem fogja érdekelni őket,hogy te,vagy a szomszéd néni mit gondol róluk.
2020. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!