Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent a feminizmus a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a feminizmus a mai világban?

Figyelt kérdés
A nők jogilag egyenlőek a férfiakkal, akkor mégis mi értelme van a feminizmusnak a továbbiakban?
2023. dec. 15. 10:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%

29

Fejtsd már ki jobban. Attól, hogy nők is vannak a munkahelyeden, ugyan miért ne tudnál jól teljesíteni? A következő Steve Jobs meg Mark Zuckerberg, Elon Musk, Jeff Bezos, Bill Gates és sorolhatnám...


Az meg hogy valaki szarul néz ki és nincs humorérzéke... Na ezért nem a modellek és a humoristák tehetnek.

2023. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
68%

"Én incelként azt látom, hogy ezzel megszűntet pont egy olyan elvárást, amivel egy meritokratikus társadalomban ki tudnék tűnni a férfiak közül.. helyette behozza a munkahelyre is a nőket(..)"


Aljadék kis pondró vagy.

2023. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
63%

32, szerintem ettől nem pondró. Igaza van, konnyebb anyagilag kiemelkedni, ha a nők nullán vannak, hiszen a semminél bármi több.

Nagyon sok férfi küzd ezzel, mert évezredekig csak erre hagyatkoztak, nincs jó módszerük a más területeken való kiemelkedésre. Majd hozzáfejlődnek a jelenhez pár generáció alatt. De, attól, hogy ezt megfogalmazza szerintem nem lett rossz ember.

2023. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
78%

33

De attól, AHOGY megfogalmazza, bizony rossz ember lesz.

2023. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
84%

" szerintem ettől nem pondró"


De igen, az.

Nem érdekel, hogy van-e jó módszere csajozni vagy nem. Nő vagyok, ugyanolyan ember vagyok intellektuálisan, mint a férfiak, így ugyanúgy természetes, hogy ugyanazon az iskolarendszeren megyek át gyerekként, aztán felnőttként pedig választok magamnak, aztán később pedig dolgozom és pénzt keresek, nem függök másoktól. Aki ezt akarná elvenni az emberiség felétől, az egy pondró. Felőlem megdögölhet egyedül, ha csak pénzzel és státusszal menne, de ez már nem jön be, mert a nők nem szorulnak anyagilag másokra. Egyébként még mindig vannak nők, akiknél bejön, szóval nem értem, mire fel a rinya.

2023. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
12%

35, én semmi támadót nem láttam abban amit írt. Nem mondta, hogy ne tanuljanak a nők, azt írta le, mi a véleménye, szerinte miért nem szolgálja a férfiak érdekét a patriarchátus eltörlése. Nem kell mindenből elvi vitát generálni, mert elvész a vita lényege.

Nő vagyok ennek ellenére is értem amire utalt. És, igaza is van abban, hogy amelyik pasi anyagilag akarna kitűnni, annak nehezítették a pályát. Ennyi.

2023. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg igaza van. A selejtes férfiak egyedül maradnak.
2023. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
77%
En speciel a ferfinathas es az anya sosem eshet ki az otthoni munkabol reklamokat is perelnema a nemi megkulonboztetes miatt. Feminista vagyok-e?
2023. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
73%

#29 te akkor sem lennél sikeres, ha nem lennének nők a munkaerőpiacon. A Steve Jobsok meg rinyálás és mások hibáztatása helyett dolgoznak, és köszönik szépen jól vannak. De aranyos vagy, hogy aggódsz értük.


Férfi modellek pedig hatmillió éve léteznek, jóval megelőzve a feminizmust, így nem értem, hogy jött elő ez a butuska példa. De az incelektől megszoktuk, hogy az érvelés nem az erősségük.

2023. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!