Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire állhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire állhat ez a jelenség amögött, hogy ennyien nem találják a helyüket ebben az új világban?

Figyelt kérdés
Szerintem érdemes megnézni a teljes vitát, de az a rész, amire én gondolok, 40:40-től kezdődik: [link]

2021. nov. 4. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Jesszus úristen, hova süllyedt ez az ember...
2021. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2021. nov. 4. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A videó alatti kommentszekciót olvasva nagyon jól kivannak fejtve a problémák és részletes leírást kaphatunk arról miért tart minden ott ahol jelenleg van . Érdemes elolvasni jó párat !
2021. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, azokat olvasgattam én is. Az egyik ok, amiért kiírtam ezt a kérdést az az, hogy kíváncsi voltam, hogy az itteni kommentelők mennyiben látják másként ezt a helyzetet? A másik ok pedig az, hogy szerintem Puzsér Robi példája gyakorlatilag éppen az incel/femcel (vagy nevezzük bárhogy is ezeket az embereket) problémáról szól és ezen keresztül talán jobban meg lehet érteni azt, hogy maga a probléma nem csak úgy létrejött a semmiből, hanem következménye valaminek.
2021. nov. 4. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Robinak igaza van, a nők olyan szerepeket vállaltak magukra, amihez semmi közük nem volt idáig. Létrehozták az inceleket, a számítógép előtt ülő, virtuális 40 éves kisfiúkat és az őrült férfiakat, akik agresszívak felemelték. De közben ezekkel a pszichopatákkal is versenyre keltek. Ezért boldogtalan mindenki.
2021. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, maradok a tűz mellett gyerekként, semmint ebben a gusztustalan harcban részt vegyek

Ez nem az én harcom

2021. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5: Jól írtad, itt valóban arról van szó, hogy ezt a szerepet ezek a nők maguk vállalták magukra. Nem az van, hogy a közösség jelölte őket ki, hogy a szexuális forradalom lezajlásával nők is mehetnek a mezsgyére és ezek a nők valamilyen, a közösség által támasztott kritériumok alapján megfelelőnek tűntek. Egyszerűen ők maguktól kimentek a mezsgyére, mert úgy gondolták, hogy belekóstolnak abba a világba, ami addig jellemzően a férfiaké volt.

Ezzel egyrészt elérték azt amit Robi is említ, hogy férfiak egy csoportja visszament a tűzhöz, de nem őrizni a tüzet, hanem csak tovább élni a kamaszkort. Másrészt a mezsgyére kivonuló nők közül nagyon sokan sikertelenek lesznek, mert az a világ nem egészen olyan, mint amit ők elképzeltek. Ott pl. nem érvényesek azok a kiváltságok, amik a tűz mellett megillették őket. Nekik lesz egy radikális csoportjuk, akik látva ezt, újra akarják írni a szabályokat (értsd, pl. kvóták), a többség viszont idővel visszamegy a tűzhöz. Csak hogy ők sem őrizni mennek vissza a tüzet, hiszen nem tanulták meg, nem értenek hozzá, hanem a korábban visszatért férfiakhoz hasonlóan ők is a kamaszkorukat élnék tovább.

2021. nov. 5. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sőt a 7-es válaszodra még tovább mennék. Kb. 10 éve én azt állítom, hogy a nők teljesen elbaszarintották a világot. Amilyen világ lett, majdnem mind a feminista nők hibája. Persze mindenki idiótának néz a környezetemben, de nem hiszik el, igazam van. Azért ilyen bonyolult minden, mert a nők túl bonyolultan gondolkodnak, pörgetik a világot. Pl. 98%-ban nők vannak a fontosabb cégeknél, főleg az állami szférában. Totál káosz van, ha van lehetőséget, nézzél be egy állami céghez, ha sikerül bejutnod. Egész nap csak nevetni fogsz, mekkora baromságokat csinálnak és mint férfit, teljesen elnyomnak a totál hülyeségeikkel. Ezért megy rosszul a kormányzás, mert a végrehajtó szervezetek mind e emancipált nők irányítása alatt van. Ezek a degenerált nők tanítják a gyerekeinket, és nézd meg milyen degenerált társadalmat képeztek ki. Kicsit nyitott szemmel kellene járni mindenkinek.
2021. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8#

Hát a kommented zöme fals, mert a vállalatok vezetői inkább férfiak zömében mint nők

De a végét aláírom:

Az iskolai tanítók nagy többsége nő, és egyszerűen szörnyű amit művelnek az oktatásban!

A legtöbbjük (főleg az ált. iskolákban) diplomás felnőttként szellemileg retardált, vagy csak buta és bután nevelnek rengeteg gyereket. Már ha egyáltalán nevelésnek lehet tekinteni, de mégis ők határozzák meg a fiatal generációk szellemiségét.

Ami az általános iskolákban folyik az botrányos, nem csoda hogy az értelmesebb középiskolai pedagódusok már nem tudnak mit kezdeni a gyerekekkel.

2021. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!