Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért éri meg a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg a mai világban a férfinak a komoly kapcsolat ha ők azok akik nagy eséllyel elveszítenek mindent?

Figyelt kérdés
Pl. ha gyerek van akkor könnyen lehet belőle válás vagy szakítás során másodrendű senki, aki még szülőnek sem nevezhető. Nem lehet új nője, mert akkor anyuka ellene fordítja a gyereket. De ha a nő fekszik össze anyaként fűvel-fával akkor halál fia ha valaki ezért szólni mer.

2023. okt. 16. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Én megőrülök a magánytól és már nagyon akarok egy barátnőt. Lehet, hogy naiv vagyok, de ha szereted a másikat, tiszteled, támogatod őt stb. akkor valószínűleg ő is szeretni fog téged, nem fog elhagyni.
2023. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Amiért a nőknek meg megéri szülni, miközben szinte garantált hogy váláskor az ő nyakukon marad a gyerek, és minden vele járó munka, probléma, felelősség, míg a férfinak elég csak gyerektartást fizetni, és le van tudva a szülőség terhe.


Pont ugyanazért....

2023. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

"halál fia ha valaki ezért szólni mer"

Kérdező te nagyon beszari vagy :D Tényleg nagyon vonzó és férfias, mikor valaki ennyire parázik mindentől, semmilyen áldozatot nem hajlandó hozni, semmilyen kockázatot nem mer vállalni. Nyugi, neked nem kell félned a nőktől, mert az ilyen nyavalyásokra nem gerjed egyikük se.

2023. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha nem akarsz nőt meg gyereket, akkor ne nőzz és ne cisnálj gyereket, ilyen egyszerű.

Én pl örülök, hogy van feleségem és nagyon várom a gyerekünket is. De ez nyilván nem való olyanoknak, akik teherként élik meg a kapcsolatokat.

2023. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha nyerni akarsz akkor kockáztatni kell.

Ha nem kockáztatsz akkor ne játsz, hanem húzz el a játékasztaltól.

2023. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy 3asnak igaza van:D

Elég csicska-papucs hozzáállás ez, hogy mindenféle társadalmi elvárás meg megfelelési kényszer mentén szemléled még a magánéletet is.

Mondjuk innen látszik, hogy közöd sincs nagoyn hozzá. Akinek van nője, az nem beszél úgy "a nőkről" mint valami össztársadalmi mittoménmi:D

2023. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem éri meg. Ne csajozz, ne házasodj, és ne csinálj gyereket. Ezt akartad hallani? Remelem ettől jobban alszol.
2023. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez tipikusan a lúzer pasik érvelése, kifogása.
2023. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Te inkább ne szaporodj, szívességet teszel az emberiségnek ezzel!
2023. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
mert tök jó ha van valaki melletted akit szerethetsz és viszont szeret van kihez szólni kivel össz bújni támogatni egymást kb én ezért akarok barátnőt csak egy dagadék vagyok és le kell fogynom mert így senkinek sem kellek.
2023. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!