Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak nem vettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nem vettek lakást Magyarországon a szülei (ami itt a normális lenne) az egy életre meg van lőve a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2023. dec. 11. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Sose volt lakásom, mindig volt és van is barátnőm.
2023. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Ami azt illeti, a legtöbb férfinak nem vettek lakást a szülei, albérletben kezdenek. Mégis be tudnak csajozni.

2023. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha magadnak sem tudsz venni, akkor hogy akarsz majd a gyerekeidnek?
2023. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nyilváb kizárólag a lakástulajdonosoknak van csajuk.
2023. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha jóképű akkor lesz nője.
2023. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, ha férfi a szó szoros értelmében.
2023. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Elég sok férfivel ismerkedtem férjem előtt. A két leghosszabb kapcsolatom előtte: 4 évig voltunk együtt, anyjával élt.

Másik 2 és fél év, szobát bérelt egy házban.

Másik véglet is volt. Volt két olyan partnerem, akik brutálisan jól álltak anyagilag, egyik felsővezető volt banknál, másik jól helyezkedő politikus. Nem is egy ingatlanjuk volt és nem akármilyenek. Mindkettő nagyon szeretett, egyik megkérte a kezem. Részemről viszont nem volt akkora kémia, hogy hosszú távra elköteleződjek, pedig nagyon akartam(igen, részben a hihetetlen anyagi körülmények miatt, amikbe csöppentem akkor), mégsem ment.

A férjem mikor megismertem szintén anyjával lakott, együtt hoztuk össze amink van. Nem jó helyen keresed a hibát, azt kell mondjam.

2023. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne normális, hogy a szülők lakást vesznek a gyereknek?

Tehát ha én most összejövök veled, szülók neked három gyereket, te előteremted három lakás árát? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2023. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as

Úgy kell elképzelni, hogy ha te összejössz velem, akkor addig nem vállalunk gyereket amíg nincs meg a pontos anyagi tervünk arra, hogy mire felnő tudjunk neki venni egy lakást.

Lúzert minek szülnél? Főleg ha fiú lesz, és nem indítjuk el egy lakással, akkor sosem lesz nője. Úgy meg minek szülessen meg?

2023. dec. 11. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Ha csóró vagy azt kiválthatod egy extra méretű faxxal. Vagy egy férfi model szintű külsővel.


De ha mindenben xar vagy akkor mit akarsz?

2023. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!