Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak nem vettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nem vettek lakást Magyarországon a szülei (ami itt a normális lenne) az egy életre meg van lőve a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2023. dec. 11. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
9, A te bajod nem az, hogy nincs lakásod, hanem hogy retardált vagy.
2023. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Az a sok pár aki albérletben él meg nem is létezik.

Ostobák vagytok nagyon.

2023. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

#9

Pont ez az, hogy te saját magadnak nem tudsz megteremteni semmit. 30 évesen, 40, meg 50 évesen se lesz semmit. Miközben mindenki más körülötted felépítette az életét. Többnyire a párjával közösen.


Te attól várod a megoldást, hogy a szüleid toljanak lakást a se.gged alá. Ha van tesód, az két lakás. Meg ugye titeket is fel kellett nevelni valahol. Az 3 lakás, még a nyugdíjas éveik előtt. Miközben mindent, MINDENT megadnak a lusta, semmire sem való kölyküknek. Mert ugye ha kocsi nincs, ha márkas ruha nincs, vagy drága mobil, akkor azért nem tudsz csajozni, amiben meg csak a szüleid hibásak.


Közben pedig pont azért nincs csajod, mert minden nő egyből leveszi, hogy benned semmi potenciál nincs, te csak kolonc lennél a nyakán. Az meg nem hiányzik senkinek. Aki szeretne gyereket, annak duplán nem hiányzik.

2023. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyáltalán nem normális.Nem tudom, hogy te milyen új gazdag közegben mozogsz.

Az ismerőseim többség vagy albérletben lakik vagy a szüleivel, vagy önkormányzati lakásban.

Amúgy, ha nem kellett volna elköltenem az évek alatt a spórolt pénzem felét, hogy kimentsem a szüleimet a saját hülyeségükből, akkor nekem is lenne lakásom, pedig diplomám sincs. Annyi volt a trükkje, hogy jó sokat túlóráztam és nem járok nyaralni és spórolok ahol tudok.

Most egy önkormányzati lakásban lakunk a barátnőmmel, amit felújítottunk.Előtte a szüleimnél laktunk, bár ott jó sok szar zúdult a nyakamba anyagilag,mert anyám lelépett évekkel ezelőtt.

33/F

2023. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg ismerősöm lakik albérletben a párjával még 30+ is. Mi is ott nyomtuk még a gyerek születése után is pár évig. Akkor mi mind csak képzeljük hogy kapcsolatban vagyunk?
2023. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Aardvark válasza:
100%

Úristen! Megérett a világ a pusztulásra! Most értettem meg a generációk közötti különbséget. Neveljünk fel vagy három gyereket, érettségire mindnek autót, diplomára lakást, sőt, szerezzünk nekik jó állást, ahol csak dől a lé, de dolgozni nem kell. Dőlj csak hátra, és oszd az észt, hogy milyen boomerek a szüleid, mert azt se tudják, mi az a tik-tok.

Nem kellene valamit neked is tenni magadért? Basszus, én akkor is be tudtam csajozni, mikor 2010-ben (tudod, svájci frank) elvesztettem mindent a szó szoros értelmében (munkát, asszonyt, kocsit, jövedelmet), és csak tartozásom volt.

Az önsajnálat és a mások hibáztatása a tehetségtelenek luxusa.

F61

2023. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 DaveKissHUN válasza:
Hát, kölyök... te tátott szájjal rohantál a faszerdőbe ezzel a kérdéssel... gratulálok🤦‍♂️
2023. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!