Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy 35-45 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy 35-45 éves férfi az nagyjából olyan társkeresési helyzetben van mint egy 20-30 éves nő? A férfiak akkor a legkelendőbbek?

Figyelt kérdés

[link]

Végül is logikus. Akkorra lesz a legtöbb férfinek saját lakása, ami elengedhetetlen a legtöbb nőnek. Akkor még nem öregek, hanem sármosak a férfiak, mert ők később kezdenek öregedni mint a nők. A személyiségük is akkorra forr ki egy férfinak, addig úgymond éretlen "gyerekek" ami szintén nem férfias. Csak egy nő esetében vonzó az ha fiatal és esetlen, nincs határozott személyisége csak sodródik. A legtöbb férfi kifejezetten élvezi ha felkarolhat egy anyagilag és személyiségileg is elveszett, éretlen hamvas nőt. Ellenben egy nő viszont hallani sem akar olyan férfiakról akik még zöldfülűek és tapasztalatlanok, mindenkinek a tapasztalt, a vagyonos, az érett kell.

Szóval akkor ez a 4 neves Amerikai egyetem egyesített kutatása tényleg igaz és helytálló? Ti is ezt tapasztaljátok?


2023. dec. 4. 11:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Jóvanakkor! Élj ebben az álomvilágban és várd a csodát.
2023. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

#49: "Az én forráson 4 Amerikai egyetem kutató munkája."


Az "amerikai"-t kis betűvel kezdjük. Megnéztem az általad linkelt grafikont, sehol nem látom rajta egyetlen amerikai egyetem nevét sem. Egész pontosan melyek is ezek, és azokon belül melyik fakultás foglalkozott ezzel az állítólagos kutató munkával?

2023. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Beírtam, hogy "smv graph source university", nem ad ki semmit.
2023. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a forrást. The Rational Male, ami a linkben is benne volt. Egy redpilles zakkant incel könyve arról, hogy minden asszonyi állat alsóbbrendü, és kuss a neve, igazi férfi akkor leszel, ha kicsinálod a nőket, mert nagy lett a pofájuk a feminizmus miatt. Nőnek max 25 éves koráig számít valaki, és csak ha szép és szexi, akkor is csak azért ereszkedhetsz le hozzájuk, hogy megdugd, afelett nincs értékük, max a konyhádba takarodni és a háztartásodat ellátni, azt is befogott pofával, mert másra már nem jók. Igazán hiteles forrás egy elmebeteg lúzer ötvenes szüzike. 😁 [link]
2023. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
86%

#54 aztaleborult :D

Ezt a redpillt akkor láttam életemben először amikor néhány hónapja a fókuszcsoport Ádám cringelt egy magyar redpillert, a nevére nem emlékszem, egy dagi kopasz romagyerek, stílusra (öltözködés, hajviselet, viselkedés) egy igazi lumpenproli, aki olyan dolgokról értekezik hogy a nő olyan amilyennek neveled, ahogyan vezeted stb. Egy kegyetlenül, pusztítóan ostoba nyomorult vergődése. Ezek után a blackpillesek sokkal inkább elfogadhatóknak tűnnek, beletörődtek, hát oké, az ő dolguk, de ezek a redpilles wannabe nőidomárok a világ nyomorultjai :D

2023. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!