Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves, 10/6-7-es külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves, 10/6-7-es külsejű, nettó 1,2 millát kereső mérnök infósként van esélyem egy 30 éves, 10/7-es külsejű (kicsit már öregecske) fogorvos alkalmazott nőnél?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mennyit kereshet, de elég kezdő még és csak egy alkalmazott. Abból a pénzből amit elkér jó ha látja a töredékét, mivel nagyon sok embert fizet a fogászat meg az ingatlan, a felszerelés, az adók.. szóval nem tudom mennyit keres, valszeg nem csóri de nem keres nettó 1 milla fölött mint én szerintem.

Ami még fontosabb viszont, hogy a csak már 30 éves, mondhatni öregecske. Egy férfi az meg ilyenkor a csúcs, ilyenkor van a legjobb formában. Sőt elvileg egy férfi 38 évesen éri el a vonzalmi csúcspontját:

[link]

Ezeket a tényeket figyelembe véve lehetne esélyem egy ilyen csajnál? Ő veszítene többet ha kikosarazna engem, hiszen 30 fölött a nők értéke rohamosan csökken, ha most nem sikerül megfognia egy normális pasit akkor soha.


2023. okt. 15. 11:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Nincs esèlyed nála.
2023. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Nincs.


32 éves, 10-ből 7-es, gondolom nagyvárosi, akkor nála már az életben jó néhány elég gazdag férfi bepróbálkozott/megdugta.


Egy férfi akárhány évesen éri el a csúcspontját saját magához képest, az a csúcspont a közelében sincs mondjuk egy 50 vagy 60 éves nő kapósságához képest. Online felületeken egy 50 éves átlagos nőnek több szexuális és párkapcsolati (!) lehetősége van, mint egy 25 éves átlagosan kinéző férfinak.

2023. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg, aztán ha nemet mond, akkor az az ő baja lesz nem a tied, legalábbis a belinkelt kép alapján.
2023. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
2: Ebben sok igazság van, manapság már a 60 körüli nőket is istenítik a férfiak a társkeresőkön hogy milyen érett szépségek stb.
2023. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
A kapcsolatok nem így működnek hogy felírhatóak egy egyenlettel. Nem. Ha fel kell így írnod a dolgokat, (ami amúgy elég gáz és szubjektív, pláne, hogy egy 30 éves még nem “öregecske”, vagy ha az, akkor te meg öreg is vagy már?) akkor már kár az egészért.
2023. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Amíg pénzben méred nőket addig teljesen esélytelen vagy.
2023. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%

Keresztapád valaga az öregecske 30 évesen. 🤦🏻‍♀️ Elképesztő tényleg, hogy a nőket fikázzátok itt naphosszakat, hogy milyen óriási elvárásaik vannak és milyen felszínesek, miközben ti folyamatosan pénzzel akarjátok őket megvenni, holmi tárgyként kezelitek, sőt sokan dagadt, ronda, csóró pasiként is a fullos nők után nyavalyognak és Palvin Barbit tartják az átlagos nőnek.

Arról meg kérlek tájékoztasd már a környezetemben élő 38 év körüli, erősen lepukkadt, sörhasú férfiakat, hogy ők most vannak vonzerejük csúcsán. :D Parádé.

2023. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%

Te még öregebb vagy.

A szovegedett elolvasva, ha kusveste van, röhögve fog elhajtani.

2023. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

"Ő veszítene többet ha kikosarazna engem, hiszen 30 fölött a nők értéke rohamosan csökken, ha most nem sikerül megfognia egy normális pasit akkor soha."

😂😂😂😂

Te teljesen elmeháborodott vagy. A kérdésed és szánalmas stílusod alapján ő nyerné a legtöbbet, ha kikosarazna téged és szívből remélem, hogy ki is fog, ilyen ocsmány mentalitással ugyanis egyetlen normális nőt sem érdemelsz meg.

Amúgy ne aggódj, lazán fog találni normális férfit (mármint olyat, aki valóban normális, nem olyat mint te, aki pénzben és korban méri a nők értékét)! A kolléganőim, barátnőim közül is rengetegen találták meg a nagy őt 30 körül/felett. De persze megértem én, hogy szükség van erre a sok szánalmas rizsára, hogy valamivel nyugtatni tud magadat, amiért a kutyának sem kellesz.

2023. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. Ha feldolgozatlan traumái vannak, amik azt váltják ki, hogy értéktelennek érzi magát, akkor lehet esélyed. Ha rendben van magával, nem sok, inkább olyat fog választani a számtalan elérhető férfi közül, aki a valóságban él, nem pedig a netről összeszedett, valóságtól elrugaszkodott világképén keresztül szemléli a világot.
2023. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!