Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg semmibe nézik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmibe nézik a nők és esélytelen párt találniuk az állami alkalmazott férfiaknak, mentősöknek, ápolóknak, rendőröknek, tanároknak, kormányhivatalnokoknak? Én zömében szingliként látom ezeket mostanság, csak az idősebbeknek van feleségük.

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg.
2023. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség. A legtöbbnek van valakije és nem csak az öregeknek. Pl tűzoltót ismerek hírtelen 4et és mimd a 4nek van valakije.
2023. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én csak 45 feletti középkorúkat látok nőkkel, fiatalabb 45 alattiak inkább szinglik javarészt. Nyilván akad 5/1 nek párja, de 20-as, 30 as korosztályban ezeket manapság lenézik a nők. Persze gondolom sokat dob ezeken a pasikon, ha nem is keres jól, de van saját lakása, pl örökölt, vagy szülőktől kapta.
2023. aug. 7. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, a mi baráti társaságunkban (28-35 közöttiek) 3 rendőr is van, mindegyik házas. 2 mentős, akik szintén házasok, gyerekek is vannak már. Van 2 ápoló, ott az egyik már 7 éve kapcsolatban van, a másikuk 4 és 2 tűzoltó is van, mindkettő barátnővel.

Ezenkívül ismerőseim között - akikkel ugyan nem vagyunk napi beszélő viszonyban, de tudom a foglalkozásukat ill. családi állapotukat - van 4 mentős, 3 közülük kapcsolatban, 2 tanár szintén kapcsolatban és 3 rendőr, 2 házas, egy pedig kapcsolatban.

Nos igen, valóban esélytelen az állami dolgozóknak párt találni....

2023. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nap mintnap megy a nyígás, hogy alacsony fizetéssel nem lehet barántőt találni, közben gyerekek százezrei élnek szegénységben. Az ő szüleik vajon mind milliomosok? Alig hiszem.
2023. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha le kéne minden állítás alá írni, hogy mi a SOURCE, mert az, hogy az utcán nézelődj, kort, állást és családi állapotot álmodsz meg embereknek, nem az.
2023. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindnek van párja akit ismerek.
2023. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ápolóként dolgozom egy budapesti korházban ahol én vagyok osztályon ott.

Engem, meg egy másik embert leszámítva mindenki házas.


Volt olyan is többször hogy utánam érdeklődtek hogy van e valakim.

Pedig én 1 nem vagyok jó pasi, és 2 segédápolóként mi vagyunk a legrosszabbul fizetve.


Tehát az elméleted hibás.

2023. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!