Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves, 10/6-7-es külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves, 10/6-7-es külsejű, nettó 1,2 millát kereső mérnök infósként van esélyem egy 30 éves, 10/7-es külsejű (kicsit már öregecske) fogorvos alkalmazott nőnél?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mennyit kereshet, de elég kezdő még és csak egy alkalmazott. Abból a pénzből amit elkér jó ha látja a töredékét, mivel nagyon sok embert fizet a fogászat meg az ingatlan, a felszerelés, az adók.. szóval nem tudom mennyit keres, valszeg nem csóri de nem keres nettó 1 milla fölött mint én szerintem.

Ami még fontosabb viszont, hogy a csak már 30 éves, mondhatni öregecske. Egy férfi az meg ilyenkor a csúcs, ilyenkor van a legjobb formában. Sőt elvileg egy férfi 38 évesen éri el a vonzalmi csúcspontját:

[link]

Ezeket a tényeket figyelembe véve lehetne esélyem egy ilyen csajnál? Ő veszítene többet ha kikosarazna engem, hiszen 30 fölött a nők értéke rohamosan csökken, ha most nem sikerül megfognia egy normális pasit akkor soha.


2023. okt. 15. 11:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Olyan sok szomorú, magányos nő van a világon. Belőled, a 32 éves főnyereményből meg sajnos csak 1 van.
2023. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a p.csába Palvin Barit, az már öreg. Nem vonzó már és kész. Ti sem szeretitek ha idős hírességekkel példálózunk mint Harrison Ford, Brad Pitt, stb. De legalább ezek jó pasik voltak valaha.
2023. okt. 15. 12:51
 13/31 anonim ***** válasza:
52%
Számomra Brad Pitt most is nagyon jó pasi.
2023. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
56%
Már megint egy lúzer incel kérdés, aminek semmi más célja nincs, hogy a nőket alázza. A célját ugyan nem érte el, de legalább újfent kiderült, hogy ezeknek az incikéknek nem csak a külsejükkel van baj, hanem a rothadó belsejükkel is.
2023. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

13

szerintem behugyoznál, ha csak egy fél pillantást is vetne rád.

2023. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
25%

13 És akkor te lennél a "normális" férfi. :D:D Férfinak se sűrűn neveznélek, nem hogy még normálisnak. Te tipikus az az szánalmas incel vagy, akit nagy ívben kerülni kell.

Palvin Barbi NEM öreg, mint ahogy egyetlen 30 éves nő sem, DE: Harrison Ford 80 múlt, Brad Pitt mindjárt 60 és te komolyan épp őket hozod fel példaként és említed egy lapon egy 30 éves Palvin Barbival??? Te teljesen elvetemült vagy esküszöm.

2023. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16.

Ezt inkább nem is kommentelném. Bizony még az ágyamból is kirugdosnám már Palvin Barbit ha éppen olyan kedvem lenne, nem hogy egy pillantásától oda legyek. Az már lassan az anyám lehetne kategória.

Te meg lehet amúgy látens leszbikus vagy ha neked tetszik az az öregedő nőszemély.

2023. okt. 15. 13:29
 18/31 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi ésszel mérnök?

Hígul a szakma nagyon.

2023. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Ez itt a te általad nagyra becsült Palvin Barbi:

[link]

Nézd már meg milyen ráncos már! Tele van szarkalábakkal. Ez már az anyám lehetne, nem érdekel ha fiatalabb mint én, nőben ez már sokkal öregebbnek számít.

2023. okt. 15. 13:37
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Áruld már el kérlek, hogy mi a célod ezekkel a kommentekkel. Leírod a preferenciád, oké. Ha valaki leírja, hogy neki más, elkezded győzködni. Miért?
2023. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!