Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valakinek 30 éves koráig nincs párja, és még egy randja sem volt?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet javulhat? Mi lehet az oka annak, ha valaki így jár?

2023. nov. 1. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

manapság egyre gyakoribb.


Javulhat? Magától nem fog csettintésre javulni, ha nem teszel érte.


millió+1 oka lehet.


nálam pl zárkózottság, önbizalomhiány volt, amit 28+ dolgoztam le, 32 évesen lett párom, aki mostanra a feleségem és a gyerekem anyja.

2023. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Manapság ezen egyáltalán nem csodálkozik senki, és senkit nem is érdekel ha valakinek nincs senkije. Az emberek maximálisan lesz**arják a másikat.


Szóval ezzel ne foglalkozz.


Talán még 10-15 éve kicsit másképp vélekedtek erről.

2023. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem gyakori, de van ilyen... onnan tudom, hogy én is köztük vagyok. :D
2023. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyre gyakoribb jelenség. Ennek számos oka lehet pl.: önbizalomhiány, kevés pénz, magas női elvárások, nem akar társat stb.
2023. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Extrém ritka. Nem ebből az oldalból kell kiindulni. Régen nyilván lehet, hogy kevesebb volt, de akkor a legtöbb esetben nem szerelemből alakultak a kapcsolatok.
2023. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Feminizmus.
2023. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Férfiaknál elég gyakori manapság, nőknél egy ilyen sincs.
2023. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem a logikát. Hogy lehetne az, hogy nőknél nincs ilyen, de férfiaknál gyakori? Hát amikor egy nőnek lesz párkapcsolata, olyankor egy férfinak is (heteroszexuális esetben).
2023. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanazok a pasik mennék körbe a nők között.
2023. nov. 1. 23:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez még logikátlanabb, mert akkor nem lehetne egy időben ennyi párkapcsolat.
2023. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!