Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valakinek 30 éves koráig nincs párja, és még egy randja sem volt?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet javulhat? Mi lehet az oka annak, ha valaki így jár?

2023. nov. 1. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

"Nem értem a logikát. Hogy lehetne az, hogy nőknél nincs ilyen, de férfiaknál gyakori? Hát amikor egy nőnek lesz párkapcsolata, olyankor egy férfinak is (heteroszexuális esetben)"



Ugy, hogy Chad Csabi mar 14 evesen farkalja a szomszed lanyt, 30 eves koraig lesz 10 baratnoje, atlag masfel eves kapcsolatok, meg jopar alkalmija.



39F incel

2023. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

#10

Válási statisztikák egy honlapról:

"2005-ben a statisztikai adatok szerint 333 ezer elvált férfi és 491 ezer elvált nő volt Magyarországon."


Tehát egy férfire sokkal több nő jut már házasságoknál is. Mivel hetero párokról beszelünk, ha nem így lenne akkor lenne mondjuk 400 ezer elvált nő és 400 ezer elvált férfi, de nem így van.


Szóval nem incel szöveg amit #11 is mond, hanem a valóság.


Nem mondom, hogy baj, ha ez kell a nőknek akkor ez kell. De sokkal több férfi él egyedül, mert nem kell a nőknek. Ugyan azzal a palival járnak, ugyan azzal házasodnak... aztán annyiban lehet, hogy baj hogy a válási statisztikából láthatóan rosszul választanak a nők, mert gigachadunk megcsalja őket és/vagy fiatalabbra cseréli .

2023. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ritka. Több ilyen férfi barátom, ismerősöm is van akik 30 évesek elmúltak de szerintem nővel még nem voltak. Vannak ráutaló jelek, amiből le lehet szűrni Rákérdezni nem kérdeztem egyiknél sem, mert nem illik ilyeneket kérdezni, de pár elszólásból és ahogy írtam fura reakciókból sejtem hogy ez a helyzet.


Egyébként mindegyikkel van valamilyen "gond". Az egyik nagyon kövér, a másik arcra szerintem ronda és ezt többen meg is erősítették már nekem, illetve van amelyik nagyon nagyon furán beszél és mozog, szóval ja aki eltér az átlagtól annak baromi nehéz dolga van párkeresés terén. Kicsit sajnálom is őket, mert tudják magukról hogy gond van, de higgyéktek el ezken nem olyan egyszerű változtatni, főleg 30 felett.

2023. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!