Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy 35-45 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy 35-45 éves férfi az nagyjából olyan társkeresési helyzetben van mint egy 20-30 éves nő? A férfiak akkor a legkelendőbbek?

Figyelt kérdés

[link]

Végül is logikus. Akkorra lesz a legtöbb férfinek saját lakása, ami elengedhetetlen a legtöbb nőnek. Akkor még nem öregek, hanem sármosak a férfiak, mert ők később kezdenek öregedni mint a nők. A személyiségük is akkorra forr ki egy férfinak, addig úgymond éretlen "gyerekek" ami szintén nem férfias. Csak egy nő esetében vonzó az ha fiatal és esetlen, nincs határozott személyisége csak sodródik. A legtöbb férfi kifejezetten élvezi ha felkarolhat egy anyagilag és személyiségileg is elveszett, éretlen hamvas nőt. Ellenben egy nő viszont hallani sem akar olyan férfiakról akik még zöldfülűek és tapasztalatlanok, mindenkinek a tapasztalt, a vagyonos, az érett kell.

Szóval akkor ez a 4 neves Amerikai egyetem egyesített kutatása tényleg igaz és helytálló? Ti is ezt tapasztaljátok?


2023. dec. 4. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szeretem az ilyen kérdést. Ide érzem a kérdező félelmét az öregedéstől, a haláltól, a tehetetlen dühét, amiért magányosan fog elmúlni.


Figyeljétek meg. A nők hót nyugiban elvannak egyedül, a férfiak kivetítik rájuk a félelmeiket. Lehet, hogy 30 évvel ezelőtt egy nőnek félelmetes volt hallani, hogy egyedül marad, de ma már egyre többen ezt választják tudatosan. Mit tudsz adni, kérdező? Pár forintot meg az öregedő, beles testedet? Kösz, megvagyunk nélküle.

2023. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok felmérésekre hivatkozni, csak arra, amit a környezetemben nagy számban látok. 35-45 éves Átlag Jóskák (saját lakással) 35-45 éves Átlag Gizikkel jöttek össze. Egy olyan haverom van - bár ő annyira nem mondható átlagnak, aki rövid távon összeszedett egy fiatal csajt, de nagyon hamar ráunt a kiscsajra és inkább elvett egy jó karban lévő 35 feletti elvált, kisgyerekes nőt.
2023. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

30# én nem az a válaszoló vagyok, de tessék egy pl : [link]


Nem szoktam ilyet mondani, de a gugli a barátod, számtalan felmérést találsz.

2023. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
2023. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel magyarázható ez az ábra is, hogy egy 35-45 éves férfi az ha tehetős, akkor inkább felkarol egy 20-30 éves hamvas csajt. "


Ja, csakhogy egy öregedeő pasi lepukkant panelja minden, csak nem elég ahhoz, hogy egy szép fiatal lány hanyatt essen neki.

Hány ilyen párt látsz te mégis magad körül? Én egyet sem. Viszont korban összeillő fiatal párokból annál többet.

2023. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin is valahogy a férfiak rínak folyton, amiért nincs kapcsolatuk, nem tudnak ismerkedni, nincs senkijük, nem "jut" nekik nő, nem pedig fordítva.
2023. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Hány ilyen párt látok magam körül? Rengeteget, az összes sikeres férfi 15 évvel fiatalabb nővel feszít. Sokuknak már a többedik felesége.

De ismerek amúgy még olyan mamahoteles, éjszakai gyári melóst is akinek 20 évvel fiatalabb a nője, pedig még csak nem is jóképű, igaz nem túlsúlyos, de nagyon józsi feje van.

2023. dec. 4. 16:09
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

" az összes sikeres férfi 15 évvel fiatalabb nővel feszít. Sokuknak már a többedik felesége"

Hogyne, Pistike 😂

2023. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon más merítésünk lehet 'sikeres férfiakból' - akiket én látok magam körül, azok zömmel a velük saccra egykorú (tény, hogy k.jó karban levő) feleségükkel és kb kamasz gyerekeikkel feszítenek 😀 A legtöbb értelmiségi közegben elég kellemetlen klisé is összeszedni egy lányod korabeli kiscsajt és mutogatni a szintén negyvenes haverjaidnak 😂
2023. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!