Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok hátrányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hátrányos helyzetben ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés
Pár éve hunyt el a férjem, most jutottam el odáig, hogy szeretnék új kapcsolatot. Van 2 kisgyerekem, akiknek a nevelését én szeretném irányítani, velük kapcsolatban enyém legyen a végső szó, ne kritizáljon, stb. Keletitől 45 perc vonatra lakunk kisvárosban, saját kertes házban, amit nem adok el és nem akarok elköltözni innen. Nem adom fel többé senkiért önmagamat, a hobbijaimat, stb. És persze elvárás az alap normális dolgok megléte is, pl hűség, bizalom, ilyesmi, amitől egy kapcsolat jó szokott lenni. 28 vagyok, magamnál idősebb, max 38 éves férfi jöhet szóba.
2023. nov. 23. 13:09
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljuk meg kicsit összehangolni mit értünk gyereknevelésbe beleszólás alatt. Én azt, hogyha pl nem vagyok testi fenyítés párti, akkor ő se csapjon a gyerek kezére, és ne akarjon meggyőzni arról hogy az jó dolog. Vagy nagyobb gyerekeknél pl ha én nem engedem el valahová, akkor ő se, vagy fordítva, ha én megengedek valamit azt ő se tiltsa. Persze nyilván nem engedek én se olyat ami a pàromnak rossz.
2023. nov. 23. 22:32
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsolat ahol semmi kapcsolata nincs a gyerekeiddel. Vagy ha mégis, kemény határhúzás, és az ELSŐ nemtetsző húzásánál kuka. Soha nem szabad beáldozni a gyerekeket egy farokért.
2023. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ez komoly téma.
2023. nov. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon. 28 éves vagy, fiatal, de van 2 gyereked és kb. 0 rugalmasságod (ami amúgy érthető). Tele a "piac" olyan 28 éves nőkkel, akiknek nincs 1 gyerekük sem és vagy nem is szeretnének, vagy majd igen, költözést illetően is nyitottak stb. Nyilván őket fogják választani helyetted. Az nem fogja, akinek nincs választási lehetősége. De ő neked sem fog kelleni, mert nem véletlenül nincs...
2023. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!