Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok hátrányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hátrányos helyzetben ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés
Pár éve hunyt el a férjem, most jutottam el odáig, hogy szeretnék új kapcsolatot. Van 2 kisgyerekem, akiknek a nevelését én szeretném irányítani, velük kapcsolatban enyém legyen a végső szó, ne kritizáljon, stb. Keletitől 45 perc vonatra lakunk kisvárosban, saját kertes házban, amit nem adok el és nem akarok elköltözni innen. Nem adom fel többé senkiért önmagamat, a hobbijaimat, stb. És persze elvárás az alap normális dolgok megléte is, pl hűség, bizalom, ilyesmi, amitől egy kapcsolat jó szokott lenni. 28 vagyok, magamnál idősebb, max 38 éves férfi jöhet szóba.
2023. nov. 23. 13:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyen gyereke, de ne is akarjon, mert te már nem szülsz többet, ellenben a tieidet fogadja el feltétel nélkül. Sosem költözhet oda, de azért majd segítsen a ház körül, gondolom!?


Nálam ez még nőként is kicseszte a biztosítékot; tisztában kéne lenni vele, hogy mit vársz el és mit teszel bele egy kapcsolatba, mert ez így rohadt egyoldalú.

2023. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%

Már no offense, de nem írt olyat, hogy nem költözhet oda.


A 6osnak meg beindult a szokásos frusztrációja:D

2023. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%
Túl nagy az elvárásod. Neked a leírtak szerint csak a kolbász kell a férfiból. Hogy esne neked ha azt mondaná a pasi hogy te mehetsz, de a gyerekeidet nem hozhatók legfeljebb 1-1 éjszakára!? Hülye felfogásod van.
2023. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
83%

"legalábbis a mi házunkba nem jöhet, max néha 1-1 éjszakára látogatóba."


Ezt vajon kire értette, ha nem a férfira és a férfi gyerekére? Olvass, mielőtt rögtön fikázol 12-es!

2023. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
77%

Azt hol írta hogy ne legyen gyereke? Azt írta ne akarjon.


Sztm ha valakivel komolyan tervezel igen is kell hogy legyen szava a gyerekekk kapcsolatban.


Amúgy meg mindenki azt vár el amit akar...aztán vagy lesz vagy nem.

2023. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%

Ez így elsőre elég reménytelen, gondolj bele:

1) Ha egy férfi nem akar gyereket, nem hiszem, hogy olyan nőt választ, akinek több is van, tehát ❌

2) Ha akar gyereket, de még nincs, jó eséllyel sajátot js akar, tehát ❌

3) Ha pedig már van gyereke, akkor ez a "mi házunka nem jöhet max látogatóba dolog" okoz problémát, főleg, mivel valószínűleg még fiatal gyereke lenne, tehát ❌

2023. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
85%
Olvassátok már el a kérdést és a kérdező többi kommentjét is! Ott van mindez leírva!
2023. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
57%
*is
2023. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
82%
9-es: de sokat veszít veled bárki, te főnyeremény! :DDDD
2023. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
89%

Előny ha nincs nem egyenlő avval, hogy ne legyen. Mondjuk ha már van akk miat hogy 1 hetet nem lehet nála mert nálad lakik? Ez gáz.

15 voltam.

2023. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!