Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok hátrányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hátrányos helyzetben ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés
Pár éve hunyt el a férjem, most jutottam el odáig, hogy szeretnék új kapcsolatot. Van 2 kisgyerekem, akiknek a nevelését én szeretném irányítani, velük kapcsolatban enyém legyen a végső szó, ne kritizáljon, stb. Keletitől 45 perc vonatra lakunk kisvárosban, saját kertes házban, amit nem adok el és nem akarok elköltözni innen. Nem adom fel többé senkiért önmagamat, a hobbijaimat, stb. És persze elvárás az alap normális dolgok megléte is, pl hűség, bizalom, ilyesmi, amitől egy kapcsolat jó szokott lenni. 28 vagyok, magamnál idősebb, max 38 éves férfi jöhet szóba.
2023. nov. 23. 13:09
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ez nem társkereső poszt, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen korú férfiaknál mennyi esélyem van alapból, mit keresnek, milyen elvárásaik vannak, túl sokat várok e, és alább kell adjam az igényeimet, stb.
2023. nov. 23. 13:10
 2/44 A kérdező kommentje:
Na pl azt ki is hagytam, hogy több gyereket nem szeretnék, tehát közös biztos nem lesz. Az nem baj ha neki is van, bár előny ha nincs, de ne éjlen vele, legalábbis a mi házunkba nem jöhet, max néha 1-1 éjszakára látogatóba.
2023. nov. 23. 13:12
 3/44 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem vársz el sokat, ezek teljesen alapszintű dolgok , amit minden férfinek meg kell értenie, és tiszteletben kell tartania.

Sok sikert kívánok a továbbiakban! 26N

2023. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
0%

Én kiestem 39 éves vagyok😔

Ez van.

2023. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

A költözés mindenképpen önmagad feladása lenne?

Mármint az elképzelhetetlen jelenség lenne, hogy összejössz valakivel és úgy döntötök összeköltöztök?

Vagy a mostani házad elég nagy ahhoz, hogy be tudjon költözni oda valaki?


Csak met az összeköltözés nyilvánvalóan része egy komoly kapcsolatnak.

2023. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
69%

Csak arról írsz, hogy te mit várnál el, de semmit arról, hogy te ezért a rengeteg elvárásért cserébe mit tudnál nyújtani. Az még oké, hogy a te gyerekeid nevelésébe ne szóljon bele és hogy ti nem költöztök el onnan. De hogy inkább a férfinak ne legyen gyereke vagy ha van, akkor ne vele éljen? Miért? Te is a gyerekeiddel élsz, milyen alapon várod el, hogy a férfi ne éljen a gyerekével? Nem érzed ezt kissé túlzónak?


Neked inkább kötetlen szexkapcsolat kéne.

2023. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

#2

A gyereket kissé szigorúan veszed. Eleve bírósági határozat a minimum minden második hétvége apáé. És mi van ha vele él(nek), vagy heti váltásos? Akkor egyből kuka? Veled is veled élnek, elváltaknál, vagy fiatal özvegyeknél ez gyakori hogy itt is-ott is van.

Persze szived joga ezt eldönteni, meg nyilvan az se mindegy mekkora a házad.


Egyébként meg ne adj le az igényeidből, mar csak azert se mert itt nem csak te számítasz, hanem a gyerekek is.

Nekem egyedül ez a fura, mi is mozaik család vagyunk

2023. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is teljesen általános a leírásod, ezzel nem vagy hátrányban. A két kisgyerekkel kicsit igen. Azért 28 éves nőnek a két kicsi gyerekét nem fogja akármelyik pasi a nyakába venni. Inkább olyasvalakit tudok elképzelni, akinek szintén van gyereke.
2023. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen bunkóval akkor sem jonnék össze ha fizetnél.Maragy egyedul!
2023. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
40 már túl sok?
2023. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!