Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a nőknek nagyon könnyű, a férfiaknak pedig nagyon nehéz lett a társkeresés?

Figyelt kérdés

A mai világban még egy átlagos/csúnyácska nőnek is igen egyszerű dolga van ha társkeresésről van szó. Nincs más dolga mint felregisztrál valahova és válogat a jobbnál jobb pasik közül. Míg egy férfinak vért kell izzadnia, még akkor is ha valamilyen szinten jóképű és anyagilag, személyiségileg is rendben van.

Miért van egy így? Hogyan alakult ez ki?


2023. nov. 15. 09:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Manapság nem a szülők adják oda a lányukat a megfelelő férfihoz, hanem szabad a választás :)
2023. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Óriási túlzás, amit írsz. 43 éves nő vagyok, minimum 5 olyan nőt tudok a volt osztálytársaim közül, akik még mindig nem találták meg a megfelelő férfit és nem azért, mert annyit válogatnának, teljesen hétköznapi nőkről van szó, akik csak arra vágynának, hogy őszintén szeressék őket.
2023. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Mert a férfi jobban akarja a nőt, mint fordítva. Régen nem volt opció a nőknek, mert nem volt keresetük. Most, hogy önállóak, csak azzal kell együtt lenniük és csak addig, akit ők választottak. Így megválogatják a partnereket jó esetben. Sajnos látható, hogy ez se mindig igaz, vagy nem feltétlen tudja az adott nő, hogy mire kéne figyelnie.

Mindenesetre, a férfiak a jelenkorban azt nyögik, hogy változnak a dolgok és, sokan még nrm tudták ezeket a változásokat lekövetni. Nekem meggyőződésem, hogy pár generáció és a pasiknak is alap lesz többségében az, hogy hogyan találjanak párt. Mert, lassan kialakul az új rend.

Kb ennyi.

2023. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy hatalmas csúsztatás. Normális, szeretõ társat találni mindkét nemnek nehéz. Meg amúgy amikor egy hetero nõ társat talál, akkor ugyanabban a pillanatban egy hetero férfi is, hiszen egymással jönnek össze.
2023. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

"2020. január 1-jén Magyarországon 5,1 millió nő élt, ami a teljes népesség 52,1 százalékát jelentette, vagyis 1000 férfira 1087 nő jutott átlagosan"


Hirtelen kíváncsiságból rákerestem, hogy milyen arányban vannak a nők és a férfiak Magyarországon. Ez sem a te nézetedet támasztja alá, tehát ha csak a számokat nézzük, elvileg a nőknek lenne nehezebb.

2023. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Csak dugó pajtit könnyebb találni.
2023. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
A nőknek se könnyű, ha normálisat akarnak. Szexre persze könnyen összeszednek valakit, meg gyökereket kapcsolatra is, de ha igazi, normális társat akarnak, akkor rohadtul meg vannak lőve.
2023. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%

#4

Na ez a duma a legnagyobb f@szság amit fel szoktak hozni.

Igen, egymással jönnek össze, csak mondjuk "kicsit" más, hogy a férfi előtte folyamatosan kapta az elutasításokat, a nő meg nem.

2023. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Annyira unom már ezt a dumát hogy nekünk nőknek milyen könnyű.


Ha, igen, olyan könnyű volt párt találnom hogy évekig csak olyanokba botlottam bele akik csak dugni akartak (az is amelyik jól nézett ki és az is amelyik kevésbé, tök mindegy a külső).

Tudom, tudom, örüljek hogy milyen jó nekem hogy legalább szexet találtam. Épp csak rohadtul nem azt akartam.

Pedig nem vagyok csúnya. Szóval képzelem hogy a csunyaknak, kovereknek milyen lehet..

De mindig csak a férfiakat kell sajnálni, ti szegény áldozatok.

2023. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
8# nem kaptam folyamatos elutasításokat, talán mert nem próbálkoztam be soha százasával, válogatás és önkritika nélkül ismerkedni.
2023. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!